Įkvėpti Oud Satin Mood Nišiniai Kvepalai Unisex  M10

Įkvėpti Maison Kurkdjian Satin Mood Nišiniai Kvepalai Unisex | M10

28,00 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: RYTIETIŠKI/MEDIENOS
| KVAPO PASKIRTIS: VAKARINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: PRAŠMATNUS, SVAIGINANTIS
| DOMINUOJANČIOS NATOS: AGARMEDIS, BULGARIŠKA ROŽĖ, VANILĖ

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Nemokami mėginėliai už atsiliepimus:  Įsigiję ir išbandę ''Nobren'' kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kiekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.
Žinomi prekių ženklai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius, tikslas yra suteikti klientui idėja apie kvapo pobūdį, charakterį, o ne suklaidinti ar supainioti klientą. Pabrėžiame, kad ''Nobren'' kvepalai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai ir ''Nobrenparfum'' nėra jokiais ryšiais susiję nei su vienu prekės ženklu ir jų kvapų nepardavinėja. ''Nobren'' kvepalai kuriami įkvėpti gerai žinomų aromatų, nesistengiant jų nukopijuoti, todėl mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus. Visi naudojami pavadinimai yra gamintojų arba dizainerių autorinės teisės. ''Nobrenparfum'' vadovaujasi Europos politikos nuostatais susijusiais su lyginamąja reklama.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
violet, bulgariška rožė
VIDURINĖS NATOS
turkiška rožė, žibutės
PAGRINDINĖS NATOS
agarmedis, ambra, vanilė
KVAPO INTENSYVUMAS
Sunkūs kvapai
KVAPO TIPAS
Rytietiški/Medienos
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.78 on the scale 1 - 5 based on 25 customer reviews

Satin Mood (M10)

Švelnus kaip satinas, įsimintinas. Kvėpinčiausi labiau vakare, nei dieną. Neįkyrus ir neerzinantis. Subtilios prabangos kvapas!

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Super!

Labai geras kvapas. Tiks tiems kas mėgsta stiprius kvapus. Užtenka vieno papurškimo kvepėti visa diena. Labai intensyvus kvapas , pradžioje jaučiasi saldumas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Atradimas

Pirmą kartą nusipirkau visiškai atsitiktinai, nes nebuvo mano mėgstamo M9. Buvau labai nustebinta: pradžioje stiprus, ryškus gal daugiau medžio kvapas, vėliau pavirsta prabangiu šleifu.<br /> Tinka ne tik vakarui.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Oud Satin Mood

Bandžiau jaukintis šį kvapą,bet man jis per stiprus,dominuoja rožė. Sluoksniavau ir su Baccarat Rouge,tuomet kvapas tobulas,labai ilgai išliekantis.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

M10

Ilgai išliekantis, šiltas, šleifinis su stipriomis rožės natomis. Atvėsusio pavasario vakarams - labai puikus ir tinkantis aromatas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

:)

Kvapas įdomus, ilgai jaučiamas. Patiks tiems, kas mėgsta rytietiškus aromatus.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Oud Satin Mood

Kvapas dedikuotas rožei. Saldus, įkyrokas, vientisas. Tinka momentiniam žavesiui, tačiau pernelyg užsitęsęs nesikeičiantis kvapas ima varginti.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

M10

Nors iš atsiliepimų mačiau, kad daugeliui rožė labai juntama, ant nano odos kažkaip nelabai rožės jutau, daugiau medienos. Toks duslus, sunkokas kvapas. Įdomus, gal darprisijaukinsiu, bet kol kas atrodo, kad ne mano :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Mano kvapas

Begalo skanus kvapas, kazkada parduotuveje moterus praejo kvepedama jais, tai nepasikuklinau paklaust....mmmmm pasaka.Ilgai isliekantys ir sleifa paliekantys...❤

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Satin mood

Tik papurškus kvapas atsiveria, kaip aitroka rožė, lyg citrusas. Vėliau nusistovėjęs po keliolikos minučių atsiskleidžia kažkas šiltesnio, saldesnio beveik sirupas, tačiau apgaubiantis, jaukus. Įdomus aromatas, manau labiau tinkantis vakarui, ant odos išsilaiko apie 6h.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Šleifiniai

Ilgai išliekantys, šleifiniai kvepalai. Nepalieka abejingų, dažnai sulaukiu klausimo: “kokie čia kvepalai”. <br /> Patiks mėgstančioms “aštresnius” kvapus.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Gerulis

Labai artimas originalui, šiltas, saldokas, jaukus, aksominis. Labai patinka man jį užuosti, kai lauke paspaudžia šaltukas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Aromatas nuo ryto iki vakaro!

Užsisakau jau antrą kartą, nes aromatas tikrai neatsibostantis. Pasipurkšdavau tik ryte prieš išeinant į darbą, kabinete aromatas jausdavosi visą dieną. Be to, didesnę dalį kvepalų iškvėpino draugė :).

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Satin

Kvapas iš tiesų labai satininis ir šiltas, pudrinis. Iš pradžių pasirodė, kad tai ne mano kvapas, bet manau, kad ir man jis tiktų. Šis kvapas iš įdomesnių ir išskirtinių.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Oud Satin Mood

Labai geras ūdo ir rožės derinys. Po kurio laiko jaučiasi abu, o kiek teko mėginti kitus rožės ūdo derinius, tai lieka tik ūdas. Ir reikia pasakyti, kad ūdas neiššaukiantis, labai gerai subalansuotas. Malonus, šiltas ir prabangus kvapas. Paslaptingas. Ačiū jums ????

Kvapas
Ilgaamžiškumas