Nobrenparfum.lt kvepalai

"NobrenParfum.lt"  taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Kvepalų SAUGUMAS

Svarbiausia detalė renkantis kvepalus

"Nobren" kvepalai yra gaminami iš sertifikuotų žaliavų (esencijų), kurios atitinka aukščiausios kokybės standartus, tokius kaip: IFRA-RIFM-PSO-COLIPA-GMP. Su "Nobren" kvepalais reguliariai yra atliekami mirkobiolginiai, fiziniai, cheminiai,kosmetiniai stabilumo, dermatloginiai bandymai ir testai, kurie dar kartą įrodo ir patvirtina, jog "Nobren" kvepalai ne tik yra saugūs salyčiui su jūsų oda, bet ir juose nėra naudojamos nekokybiškos ar draudžiamos žaliavos, kurios dirgina ar kenkia klientų sveikatai naudojant pagal paskirtį. Taip pat  pareiškiame, jog "Nobren" gamykla yra reguliariai tikrinama ar laikomasi visų kosmetikus reikalavimų (yra įrodantis sertifikatai,dokumentai). "Nobren" kvepalų gamybą kontroliuoja patyrę perfumeriai, chemikai, kurie rūpinasi ne tik kvepalų buteliuko turiniu, bet ir jūsų sveikata.       

|Sertifikatai ir detalesnė inofrmacija|

Kvepalų ILGAAMŽIŠKUMAS

Nenaudojant jokių cheminių gudrybių

Kvepalų ilgaamžiškumas labai plati tema, kuriai reikia visos knygos. Šiuolaikiniame pasaulyje yra daugybę būdų praiilginti aromato ilgaamžiškumą nenaudojant brangių žaliavų arba naudojant jų mažą kiekį, taip sutaupant kvepalų pagaminimo kaštus(žmonių sveikatos kaina). Tokios gudrybės, kaip molekulių jungtys ar kvapo stiprikliai dažniausiai naudojamos tarp pigesnių parfumerijos gaminių, ir ypač yra paplitę ALTERNATYVIŲ kvapų gaminiuose. Gaila, bet kvepalų importuotojai nėra pakankamai įšprusę parfumerijos industrijoje ir renkasi pagal kvapo illgaamžiškumą, praleidžiantys patį svarbiausią faktorių SĄŽININGĄ, SAUGIĄ, KOKYBIŠKĄ PARFUMERIJĄ. Su "Nobren" kvepalais yra atliekami reguliarūs tyrimai, kurie įrodo, jog "Nobren" kvepalų gamybos procese nėra naudojamos jokios cheminės gudrybės, kaip pvz.: molekulių jungtys ar kvapo stiprikliai, kurie praiilgina kvapo ilgaamžiškumą. "NOBREN" kvepalų ILGAAMŽIŠKUMAS yra kokybiškos žaliavos. 

|Tyrimų/bandymų rezultatai|

IMPORTUOTOJAI

Mūsų komanda seka visas kvepalų industrijos naujienas, palaikome puikius ryšius su gamintojais, dalyvaujame įvairiose parodose ir mugėse, aplankydami per metus 15-20 Lietuvos miestų ir 3 kaimynines šalis, pristatydami "Nobren" parfumeriją. Stengiamės, jog mūsų importuojama produkcija būtų geriausias jūsų pasirinkimas.

"Nobren Parfum" MB

Mūsų komanda jums garantuoja :

  • Aukščiausios kokybės kvepalus
  • Sertifikuotą ir patikrintą produkciją
  • Aukštą aptarnanavimo kokybę
Susisiekti su mumis galite:
Telefonu : +37067759157
El.paštu : info@nobrenparfum.lt