DERMATOLOGINIŠKAI IŠTIRTA IR PATVIRTINTA

Tyrimus atliko kvalifikuoti Italijos Chelab labaratorijos specialistai, kurie išnagrinėjo, kaip oda reguoja į "Nobren" kvepalus ir jų sedadamąsias dalis.

Atlikti dermatologiniai ir odos lopo tyrimai patvirtina, jog "Nobren'' kvepalai yra saugūs - nedirgina jūsų odos.
Dauguma kompanijų slepia detalius tyrimo rezultatus, dėl įvairių priežaščių. "NobrenParfum'" prekės ženklas neturi ką slėpti, todėl detalūs tyrimo rezultatai yra pateikiami viešai.

 

 

KOSMETIKOS STABILUMO BANDYMAI PATVIRTINTA

Šie bandymai įrodo, jog "Nobren" kvepalai nėra kenksmingi žmonių sveikatai, bei gaminant kvepalus nėra naudojamos nekokybiškos ar draudžiamos žaliavos.  Tai  patvirtina, jog "Nobren" kvepaluose nėra naudojamos jokios cheminės gudrybės, kaip molekulių jungtys ar kvapo stiprikliai, kurie padeda prailginti kvapo ilgaamžiškumą. Mūsų kvepalų ilgaamžiškumas yra kokybiškos žaliavos ir aukščiausias galimas aliejaus procentas kvepaluose siekiantis 25-30%.

 

 

Mikrobiologiniai - Fiziniai - Cheminiai TYRIMAI

Mikrobiologiniai tyrimai
Kekviename kosmetikos gaminyje yra skirtingų mikroorganizmų, kurie gali būti kenksmingi vartotojams. Taip pat kvepalus naudojant su kitomis kosmetikos priemonėmis susimaišius jų cheminėms medžiagoms kvepalai gali prarasti savo pirmines savybęs ir tapti pavojingais vartotojų sveikatai. Todėl šis testas užtikrina mikrobų stabilumą visą galiojimo terminą (kitaip tarainat, tai įrodo jog "Nobren" kvepaluose nepradės augti bakterijos, mielės,palėsiai - kurie galėtų pakentkti jūsų sveikatai) 

Fiziniai - cheminai vientisumo tyrimai
Šio testo metu siekiama įrodyti "Nobren" kvepalų stabilumo lygį įvairiose situacijose nuo pagaminimo iki galiojimo pabaigos. "Nobren" kvepalai išlaiko pradinę kokybę visą galiojimo laiką (testuojama: ph vertė, klampumas, tankis, sudedamosios dalys).

Fiziniai - cheminai vientisumo tyrimai
Šio testo metu siekiama įsitikinti ar produktas išlaikys pradinę kokybę veikiamas įprastų stresinių situacijų. Tikrinama ar po jų produktas išlaikys pradinę ph vertę, klampumą, tankį ar nepakis sudedamujų dalių kompozicija.

 

Sertifikatai - Profesionalus požiuris

ISO 22716: 2007 SERTIFIKATAS
Kosmetikos GMP sertifikatas
Tai dokumentas, įrodantis, kad "Nobren" kvepalų gaminimo procese yra griežtai laikomąsi aukščiausių reikalavimų. Kokybiškų žaliavų naudojimas ir kvalifikuotų darbuotojų profesionalumas užikrina aukščiausio lygio prudukto paruošimą. 
GMP (geros gamybos praktika), kitaip tariant yra dokumentas patvirtinantis, jog pirkdami produktus pagamintus pagal geros gamybos praktikos reikalavimus, jūs galite būti tikri dėl jų kokybės, saugumo ir efektyvumo.

ISO 9100:2008 SERTIFIKATAS 
Kokybės valdymo sistema
ISO 9001 Šis sertifikatas rodo įmonės įsipareigojimą siekti kokybės ir klientų pasitenkinimo, bei užtikrina, kad įmonės produktai tenkintų klientų ir įstatymų nustatytus reikalavimus.

 

ISO 14001: 2004 SERTIFIKATAS
Aplinkosaugos vadybos sistema
Tai dokumentas, kuris nustato aplinkos saugos veiksnius kiekviename gaminimo proceso etape, pradedant nuo žaliavų ruošimo, baigiant galutinio produkto pateikimu ir taip užtikrinant, kad žala aplinkai būtų kuo mažesnė, kontroliuojant šiuos veiksnius atliekant būtinus tyrimus ir naudojant
visas atsargumo priemones.

 

ISO 10002 SERTIFIKATAS 
Pasitenkinimo valdymo sistema
Klientų pasitenkinimo valdymo sistema yra valdymo metodas, leidžiantis mūsų įmonei kurti pelningesnius ir ilgalaikius santykius su potencialiais klientais ir plėtoti šiuos santykius.

 

# 18001: 2007 SERTIFIKATAS
Darbuotojų sveikata ir sauga
Tai yra programa, kuri užtikrina mūsų darbuotojų saugą ir sveikatą, o mūsų darbuotojai gamina savo gaminius saugioje, sveikoje darbo aplinkoje.

 

 

TURKIJOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS MINISTERIJOS PATVIRTINIMAS

Patvirtina, jog "Nobren" kvepalai yra pagaminti pagal aukštus kokybės standartus, kurie atitinka visus Turkijos kosmetikos raglamento reikalavimus, taip pat Europos kosmetikos reglamento reikalavimus 76/768/EBB. "Nobren" kvepalai atitinka ir PSO ir COLIPA taisykles. "Nobren" kvepaluose nėra naudojams GSE ar kitos nekokybiškos medžiagos, kurios dirgina ar kenkia klientų sveikatą, kai naudojama pagal paskirtį. Taip pat pareiškiame, jog gamykla yra reguliariai tikrinama ir laikomąsi visų kosmetikos gamybos reikalavimų.

 

 

CPNP RINKOS REIKALAVIMAI KVEPALAMS

"Nobren" kvepalai atitinka visus rinkos keliamus reikalavimus kvepalams, tai dar kartą įrodo, jog "Nobren" kvepalai yra ne tik saugūs,kokybiški, bet ir visas gaminimo procesas atitinka visus teisinius reikalavimus.

 

 

 

 

PREKYBOS IR MUITINĖS MINISTERIJA

Dokumentas užtikrina, kad "Nobren" sąžiningai laikosi visų prekybos raglamentų, istatymų, standartų galiojančių tiek Turkijos respublikoje tiek Europos sąjungoje.

 

 

PREKĖS ŽENKLO REGISTRACIJOS DOKUMENTAS

"Nobren" prekės ženklas įkurtas 2006 metais Stambule. "Nobren" kvepalų gamybą kontroliuoja patyrę  kvepalų inžinieriai ir technikai. Visos žaliavos yra patikrintos ir žinomos visame pasaulyje, kurios atitnka IFRA (tarptautinė kvepalų asociacija) ir RIFM(kvepalų medžiagų tyrimų institutas) pasaulinius standartus.