Prekių pristatymas

Pristatymo būdas Kaina Terminas
Lietuvos pašto skyrius 4 eur 1-3 d.d.
Omniva paštomatas 2.90 eur 1-3 d.d.
DPD paštomatas 2,9 eur 1-3 d.d.
Kurjeris į namus 4,5 eur 1-2 d.d.
ES šalys (LT-PAŠTAS) 9 eur 5-10 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 40eur (Lietuvoje)

1. Siuntos paruošimas

Užsisakius iki 12val. kvepalus išsiusime tą pačią dieną (tik darbo dienomis). Visas siuntas stengiamės išsiųsti kuo skubiau.

2. Siuntos atsiimimas

Priimdami iš kurjerio ar pasiimdami ją paštomate ar pašto skyriuje, patikrinkite, ar nėra pažeista pakuotė ir jos prekės. Jei tai atsitiko pažymėkite, tai gavimo dokumente ir informuokite mus el.paštu : info@nobrenparfum.lt per 3 darbo dienas.

Prekių grąžinimas

DĖMESIO : Mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodami kvepalai daugkartinio naudojimosi buteliukuose nėra supakuoti taip, kaip supakuojami kvepalų buteliukai, t.y. dėžutė nėra apvilkta celofanu, todėl jie yra negrąžinami, nebent dėl tam tikrų aplinkybių Pardavėjas sutinka Kvepalus priimti atgal.

6.1. Elektroninėje parduotuvėje įsigytų prekių grąžinimas vyksta remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimo Nr. 697 " Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo " naujos 2014 m. liepos 22 d. redakcijos Nr. 738 II skyriaus pirmo skirsnio 17 punktu, kuriame sakoma, kad Pirkėjo reikalavimas nusipirktus tinkamos kokybės parfumerijos, kosmetikos ir tualetinius preparatus pakeisti analogiškomis arba grąžinti sumokėtus pinigus gali būti tenkinamas tik tuomet, kai tai padaryti sutinka Pardavėjas.

6.2. Prekes, kurių Pirkėjui nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektacija Pardavėjas pakeičia arba priima atgal per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos. Nepatikusias prekes Pirkėjas grąžina savo transportu arba apmoka grąžinimo išlaidas, t.y. prekės siuntimo kaštai išskaičiuojami iš grąžintinos užsakymo sumos.

6.3. Pirkėjui nusprendus nutraukti sutartį ir informavus apie tai Pardavėją, Pirkėjas praranda teisę naudotis preke nuo pranešimo išsiuntimo datos. Pranešimo išsiuntimo data ir laikas nustatomas pagal Pirkėjo pranešimo išsiuntimo laiką. Jei nustatoma, kad prekė buvo vartota (naudota) po pranešimo išiuntimo, Pardavėjas turi teisę atsisakyti nutraukti sutartį.

6.4. Pirkėjas gali pasinaudoti prekių grąžinimo teise, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos ir yra grąžintina. Grąžinamos prekės privalo būti pilnai sukomplektuotos. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu prekės nėra pilnai sukomplektuotos ir tinkamai supakuotos, Pardavėjas arba jo atstovas gali atsisakyti priimti grąžinamas prekes. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.

6.5. Jeigu įsigyta prekė neatitiko kokybės reikalavimų, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę analogiška tinkamos kokybės preke, atitinkamai sumažinti prekės kainą arba grąžinti sumokėtus pinigus už prekę ir jos pristatymą per 7 dienas nuo prašymo pateikimo. Prekės turi būti grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje.

6.6. Nusipirkę netinkamos kokybės parfumerijos prekę, Jūs, remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimo Nr. 697 " Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo " nauja 2014 m. liepos 22 d. redakcija Nr. 738, turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 ( keturiolika ) darbo dienų nuo pristatymo dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums yra grąžinami sumokėti pinigai.

6.7. Kokybiškos parfumerijos prekės negali būti grąžinamos.

6.8. Grąžinamos prekės turi būti: a) originalioje tvarkingoje pakuotėje; b) prekės turi būti Pirkėjo nesugadintos; c) prekės turi būti nepraradusios prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė); d) grąžinamos prekės turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo gautos Pirkėjo;

6.9. Mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodami kvepalai daugkartinio naudojimosi buteliukuose nėra supakuoti taip, kaip supakuojami kvepalų buteliukai, t.y. dėžutė nėra apvilkta celofanu, todėl jie yra negrąžinami, nebent dėl tam tikrų aplinkybių Pardavėjas sutinka Kvepalus priimti atgal.

6.10. Grąžinamos prekės pristatomos Pardavėjo pageidaujamu adresu. Būtina naudotis kurjerių tarnybos paslaugomis .

6.11. Norėdami grąžinti prekę mums, Jūs prieš tai privalote susisiekti su mumis elektroniniu paštu: info@nobrenparfum.lt .