Delina Nišiniai Kvepalai Moterims  P20

Įkvėpti Parfums de Marly Delina Nišiniai Kvepalai Moterims | P20*

28,00 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: GĖLIŲ
| KVAPO PASKIRTIS: DIENINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: MOTERIŠKAS, SUBTILUS, JAUSMINGAS
| DOMINUOJANČIOS NATOS: MUSKUSAS, BIJŪNAI, TURKIŠKA ROŽĖ

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Nemokami mėginėliai už atsiliepimus:  Įsigiję ir išbandę ''Nobren'' kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kiekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.
Žinomi prekių ženklai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius, tikslas yra suteikti klientui idėja apie kvapo pobūdį, charakterį, o ne suklaidinti ar supainioti klientą. Pabrėžiame, kad ''Nobren'' kvepalai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai ir ''Nobrenparfum'' nėra jokiais ryšiais susiję nei su vienu prekės ženklu ir jų kvapų nepardavinėja. ''Nobren'' kvepalai kuriami įkvėpti gerai žinomų aromatų, nesistengiant jų nukopijuoti, todėl mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus. Visi naudojami pavadinimai yra gamintojų arba dizainerių autorinės teisės. ''Nobrenparfum'' vadovaujasi Europos politikos nuostatais susijusiais su lyginamąja reklama.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
ličiai, rabarbarai, bergemotė, muskato riešutas
VIDURINĖS NATOS
turkiška rožė, bijūnai, pakalnutės
PAGRINDINĖS NATOS
kašmyro mediena, smilkalai, vanilė, miško gaiva
KVAPO INTENSYVUMAS
Lengvi kvapai
KVAPO TIPAS
Gėlių
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.74 on the scale 1 - 5 based on 50 customer reviews
Dažnas pirkėjas

P20*

Smagu, kad dar yra kur įsigyti gerų prekių neišleidžiant krūvos pinigų. Čia atradau jau kelis man labai patikusius kvapus. Abejojau, ar kvapas ilgai išliks, bet buvau labai maloniai nustebinta - SUPER!!!

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Nepakartojami

Pirkau pirmą kartą bet kvapas nuostabus ,nepakartojamas ir išskirtinis ant odos išlieka labai ilgai.Pirksiu ir daugiau .

Kvapas
Ilgaamžiškumas

P20

Labai norėjau P20,bet gavusi šiek tiek nusivyliau,jokių gėlių kvapo,gana aštrus kvapas,ne mano skonio,ne visada galima paklausyti atsiliepimų.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Delina P20

Labai išgirti p20 kvepalai, puikia reklama, todėl tikėjausi, kad jie bus įpatingi. Tačiau pasipurškus- nesužavėjo, o ir draugių nuomonė buvo tokia pati- paprasčiausi kvepalai. Dėl išsilaikymo- ant vilnonio palto 3 papurškimai- kitą dieną iš labai arti galima užuosti kvapą. Dėl pristatymo- gavau per porą dienų! Ačiū...

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Dar kartą

Renkuosi dar kartą ir žinau, kad nesuklysiu...

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Nišiniai kvepalai

Kvepalus užsisakiau jau antrą kartą. Labai puikus, tinkantis kasdienai bei vakarėliams ir ilgai išliekantis kvapas. Rekomenduoju????

Kvapas
Ilgaamžiškumas

P20

Kvapas saldus, švelnus lyg muilas. Mano uoslei į originalą nepanašus, kadangi trūksta rugštelės kuri jaučiama Delinoje. Taip pat ne itin ilgai išliekantis.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Kvapnus kvapas

Labai moteriškas, švelnus, kvapnus, nū toks saldžios traškios uogos kvapas, laikosi gerai, ryte atsikėlusi užuodžiu kvepiančią patalyne, rekomenduoju isbandyti

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Atitiko lūkesčius

Pirkau paskaičiusi atsiliepimus. Kol kas kvepinuosi tik trečią dieną, bet niekaip negaliu liautis. Labai skanus kvapas, kas svarbiausia, palaipsniui atskleidžia daugybę savo natų.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

P20

Kainos ir kokybės santykis - max! Užburiantis kvapas, tik truputį nuvylė išsilaikymo laikas, kitie aromatai laikosi ilgiau. Vis tik rekomenduoju.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Super

Nuostabūs! Galbūt ne visai 100 proc atitinka originalą, bet ne ką orastesnis. Užburiantis, svaiginantis, wow… Norisi išbandyti ir kitus aromatus!

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Nerealus kvapas

Nuostabūs kvepalai. Kvapas švelniai, maloniai gaivus. Jaučiasi bijūnai, kurie palieka šleifą. Ilgai išliekantis, kaip sesuo sakė "dieviškas kvapas"

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Puikus

Pavydėjau kolegei brangių kvepalų, buvau tikra, kad tai originalas, kol nepasakė, kad pirko čia. Dabar kvepalais už priimtiną kainą džiaugsiuosi ir aš.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Įkvėpti Parfums de Marly Delina Nišiniai Kvepalai Moterims | P20*

Labai greitas pristatymas.<br /> Iškart pasikvėpinus kvapas pasirodė ganėtinai aštrus, bet vėliau išsigrynina. <br /> Esu patenkinta ir aptarnavimu, ir pirkiniu

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Tikra rožė

Kvapas mielas, tarsi uostyčiau tikrą rožę. Yra saldumo ir gaivumo. Ant rūbų laikosi neblogai, bet šleifo kažkaip nejuntu. Iš pradžių kvepalai tokie aštroki, spirituoti, o tikrasis aromatas pasijunta po kelių minučių. Visumoj šie kvepaliukai tikrai neblogi, tad galit drąsiai išbandyti.

Kvapas
Ilgaamžiškumas