Įkvėpti By Kilian Black Phantom Nišiniai Kvepalai Unisex| B27+

Įkvėpti By Kilian Black Phantom Nišiniai Kvepalai Unisex| B27+

28,00 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: RYTIETIŠKI/VANILĖS
| KVAPO PASKIRTIS: VAKARINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: NEŠVANKUS, TAMSUS, SODRUS AROMATAS
| DOMINUOJANČIOS NATOS: JUODAS ŠOKOLADAS, SKRUDINTA KAVA, ROMAS, KARAMELĖ

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Nemokami mėginėliai už atsiliepimus:  Įsigiję ir išbandę ''Nobren'' kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.
Žinomi prekių ženklai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius, tikslas yra suteikti klientui idėja apie kvapo pobūdį, charakterį, o ne suklaidinti ar supainioti klientą. Pabrėžiame, kad ''Nobren'' kvepalai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai ir ''Nobrenparfum'' nėra jokiais ryšiais susiję nei su vienu prekės ženklu ir jų kvapų nepardavinėja. ''Nobren'' kvepalai kuriami įkvėpti gerai žinomų aromatų, nesistengiant jų nukopijuoti, todėl mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus. Visi naudojami pavadinimai yra gamintojų arba dizainerių autorinės teisės. ''Nobrenparfum'' vadovaujasi Europos politikos nuostatais susijusiais su lyginamąja reklama.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
romas, cukranendrės, juodas šokoladas
VIDURINĖS NATOS
kava, karamelė, heliotropai, migdolai
PAGRINDINĖS NATOS
santalmedis
KVAPO INTENSYVUMAS
Sunkūs kvapai
KVAPO TIPAS
Rytietiški/Vanilės
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.70 on the scale 1 - 5 based on 23 customer reviews

B27

Prie šio kvapo reikia priprasti, nes jis gali patikti ne visiems. Man asmeniškai šis kvapas yra per aitrus, nors laikui einant kvapas keičiasi, bet vis tiek nepripratau prie kvapo.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

patenkinamai

Šiose kvepaluose man pasirodė kad kažko yra per daug, tai mane atstumia nuo kvapo. Pats kvapas saldus, alkoholnis. Kvapas neblogas, bet man pasirode labai intensyvus.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Geras kvapas.

Skanus, neryškus, nereikalaujantis daug dėmesio, bet geras prieskonis prie žmogaus, norint kvepėti, bet neužgošti. Kvapas nėra labai stiprus ar aštrus, solidus, tinkantis įvairaus amžiau vyrams. Kvapas labai stipriai neišsilaiko, bet palyginus tikrai gerai laikos lyginant su kitais kvapais. Visumoje 8/10.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Black Phantom

Kvapas labai malonus, neįkyrus. Jaučiamas neryškus saldumas ir dar kažkas mistiško. Tinkamas formaliam vakarui. Kvapas laikosi apie 2-3 val.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Kilian Black Phantom

Asmeniškai man reikėjo priprast prie kvapo, bet kai pripranti tai WOW !! ⁠

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Šiltas, jaukus kvapas

Pernai išbandžiau daug kvapų iš čia, šie buvo mano tope! ❤️ Šiltas, jaukus kvapas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Skanus

Aromatas šiltas,nėra gurmaniškas,nors jaučiamas saldumas šokolado ir kavos,bet neįkyriai. Man,asmeniškai,nėra intensyvus. Kvapo intensyvumas -3/4 valandos.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Vakariniai

Kol kas mano mėgstamiausi bandyti kvepalai, labiausiai tinka vakarui, ar ne formaliai veiklai. Saldoki, bet su charakteriu. Geriau saikingai purkštis, bet net pačiam save uostyti patinka.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Nerealus

Nuostabus kvapas elegantiskai,savimi pasitikinciai moteriai!!!

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Seksualus vyriškas kvapas

Neįsivaizduoju kaip jis kvepia ant moters, tačiau mano įsivaizdavimu, tai yra vakarinis, paslaptingas idealaus vyro kvapas. Sodrus tabako, saldžiomis aštriomis natomis. Dienai kiek vulgarokas, o vakarui nuostabus. Pirkau broliui, jam patiko.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Romas ir šokoladas

Dar vienas puikus kvapo atitikimas ir geras išsilaikymas. Originalas man gal kiek stipresnis su geresne projekcija, bet čia idealus Black Phantom įkvėptas kvapas norint sutaupyti ir jis ant odos išsilaiko ilgai. Nurimęs kvapas tampa jaukiu, šiltu šokoladiniu saldainiu su romo įdaru. Kvapas rudeniškas/žiemiškas. Man asmeniškai labiau moteriškas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Įkvėpti By Kilian Black Phantom

Kvapas geras, panašus į originalo, ilgai išliekantis.<br />

Kvapas
Ilgaamžiškumas

B27

Šiltas, malonus, ne per saldus kvapas. Toks pats tas šaltajam sezonui. Neturi specifinės nosį riečiančios natos. Puikiai tinka ne tik vakarui. Kaip kvepia jaukumas? Jis kvepia būtent taip :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas

kvapo nepažinojau visa.

Kvapo nežinojau ir nepažinojau visai. pirkau aklai, tiesiog pagal pavadinimą, ir nenusivyliau. Tai visiškai mano kvapas. ryškus, stiprus, saldžiai aštrus. wow. kosmiškai geras kvapas, stipriai asmenybei,

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Killian

Tobuli kvepalai rudens/žiemos periodu. Saldūs, šleifiniai, labai patinka. Vieni mėgstamiausių kvepalų šiuo metu. Pirksiu dar! Ačiū!

Kvapas
Ilgaamžiškumas