Aventus Nišiniai Kvepalai Vyrams  C35

Įkvėpti Creed Aventus Nišiniai Kvepalai Vyrams | C35

28,00 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: ŠYPRO/VAISIŲ
| KVAPO PASKIRTIS: DIENINIAI/VAKARINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: KARAS ARBA TAIKA
| DOMINUOJANČIOS NATOS: BERŽAS, MUSKUSAS, ANANASAS

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Nemokami mėginėliai už atsiliepimus:  Įsigiję ir išbandę ''Nobren'' kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kiekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.
Žinomi prekių ženklai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius, tikslas yra suteikti klientui idėja apie kvapo pobūdį, charakterį, o ne suklaidinti ar supainioti klientą. Pabrėžiame, kad ''Nobren'' kvepalai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai ir ''Nobrenparfum'' nėra jokiais ryšiais susiję nei su vienu prekės ženklu ir jų kvapų nepardavinėja. ''Nobren'' kvepalai kuriami įkvėpti gerai žinomų aromatų, nesistengiant jų nukopijuoti, todėl mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus. Visi naudojami pavadinimai yra gamintojų arba dizainerių autorinės teisės. ''Nobrenparfum'' vadovaujasi Europos politikos nuostatais susijusiais su lyginamąja reklama.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
Juodieji serbentai, ananasas, žalieji obuoliai
VIDURINĖS NATOS
Beržas, rožės, jazminai, pačiulis
KVAPO INTENSYVUMAS
Vidutiniai kvapai
KVAPO TIPAS
Šypro/Vaisių
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.82 on the scale 1 - 5 based on 121 customer reviews

kvapas

vakar vaiksciodamas palangoj, zmogus pardavinejas siuos kvepalus pasiule nusipirkti, rinkaus ilgai nes patiko tikrai ne vienas ir ne du, ir galiausiai pasiule situos c35 nusipirkti. pauostes kvapa likau nustebes, labai patiko ir ilgai islaiko, dar ne viena karta bus jie pirkti tikrai

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Ne mano tipo

Kvepalai brangus pirkau 50ml bet tikrai nelikau nustebintas, kvepalai aštroki ir ikyrus nosiai , Mergina teigia kad kvapas prabangus nors man jie nelabai.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

kvapas neblogas

kvapas neblogas pagal kaina, originala siek tiek primena, tik man buvo problema kad buteliuko kamstis ir purkstukas atejo suluze nors pakuote sveika speju gamyklinis brokas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Labai geras kvapas

Maloniai nustebino, labai malonus kvapas. <br /> Tikrai vertas dėmesio.<br /> Atsiliepimai manau tikrai ne šeip sau tokie aukštai įvertinti.<br /> Na ir žinoma labai greitas pristatymas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Creed Aventus

Kazkada esu pirkes kvepalus is kitos parduotuves ir gavau dovanu meginuka originaliu creed aventus, jie man labai prilipo, bet panorejas juos isigyti, kaina buvo kosmosas, bet atradus sita puslapi isigijau analoga pigiau ir tikrai galiu pasakyti, kvapos toks pats kaip originaliu

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

ŽIAURIAI GERAS

Labai geras kvapas, toks aštroka, tačiau visai neerzinantis, sūnus labai apsidžiaugė, nors pradžioje galvojo skeptiškai, dabar čia jo mylimiausi kvepalai.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

C35

Kvapas tikrai geras, iki skausmo pažįstamas, galima sakyti - klasikų klasika. Realiai pirkau C35 nežinodamas koks tai kvapas, tiesiog rinkausi pasiskaitęs atsiliepimų komentaruose, nes reikėjo čia ir dabar, nebuvo laiko ieškotis, o anksčiau iš šio pardavėjo taip pat nebuvau pirkęs. Ir galiu drąsiai pasakyti, jei bijot rizikuot, jei aprašymai kelia dvejonių, jei perkat pirmą kartą, imkit šiuos, neprašausit.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Superiniai

Pirkau pagal atsiliepimus ir neapsirikau. Kvepalai labai patiko, galimas dalykas kad bus mylimiausi mano kvepalai.AČIŪ!

Kvapas
Ilgaamžiškumas

C35

Labai malonaus kvapo kvepalai. Pirkom šventojoje labai patiko kvapas

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

C35

Esu patenkintas šiuo kvapu ir kvepalų kokybe.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

C35

Pasižymi aštriu, bet kartu ir elegantišku kvapu, kuris tinka įvairiais sezonais, kvapas neįkyrus bei pasižymi ilgaamžiškumu. Rekomenduoju.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Patiko

Puikus pasirinkimas patiko ne pirmą ir ne paskutinį kartą uzsisakysiu

Kvapas
Ilgaamžiškumas

C35 atsiliepimas

Kvapas tikrai labai panašus į originala, gaivus, unisex. Neblogai išlieka. Kvapas patiko, dėviu su mielu noru. Labai gera kaina ir produkto kokybiškumas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Super kvapas

Pirkau pabandymui, tad nustebino labai geru kvapu ir ilgu išlaikymu. Niekuo nesiskiria nuo originalo! Rekomenduoju

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Superiniai

Likau patenkintas. Kvapai laikosi gerai. Užsisakysiu dar, rekomenduoju ir kitiems.

Kvapas
Ilgaamžiškumas