Tabacco Vanille Namų kvapas
  • Tabacco Vanille Namų kvapas

- Tabacco Vanille Namų kvapas | 135ml

25,50 €
AUKŠTA KONCENTRACIJA

Aukščiausios kokybės tabako lapų essencijos sumaišytos su aromatinių prieskonių natomis. Visa, tai pagardinta Tonka pupelėmis, vanilės,  kakavos ir džiovintų vaisių  natomis, ir visa, tai praturtinta medienos natomis. Ryškus, prabangus aromatas jūsų namams.

Rekomenduojamas patalpos dydis | ~5/60kv

135
Kiekis

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Naudojimas: Bambukines lazdeles įmerkite į stiklinį buteliuką ir malonus aromatas natūraliai pasklis po namus. 
Lazdelių vartymas: Pirmą kartą naudojant priemonę, rekomenduojama po 1 valandos lazdeles apversti, o vėliau vartyti 2-4 kartus per savaitę. Tokiu būdu namuose išlaikysite maksimalų kvapo intensyvumą. 
Vietos pasirinkimas: Norint, kad kvapas tolygiai pasiskirstytu jūsų erdvėje rekomenduojame jį laikyti ne atokiame kampe, o atvirkščiai vietoje pro kurią dažnai vaikštote arba pro kurią keliauja oro srautas. SVARBU: saugokite kvapą nuo tiesioginių saulės spindulių, geriausia laikyti šešėlyje.
Naudokitės dar ilgiau: Įprastai naudojant visas lazdeles Nobren namų kvapo užtenka apie ~100 dienų (kuo mažiau lazdelių, tuo ilgiau naudositės). Norint praailginti naudojimo trukmę rekomenduojame neištraukti kamštelio, o jame pradurti skylutes, taip praailginsite naudojimo trukmę dar ~30/60 dienų.
Įspėjimas:  Tai aukštos koncentracijos produktas, kurio negalima naudoti ant odos. Patekus ant odos nuplauti vandeniu ir muilu, sudirgus odai-kreiptis į gydytoją. Negalima nuryti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite atokiau nuo karščio, kibirkščių ir atviros ugnies. Saugokite paviršius ir audinius nuo prisilietimo.

Nemokami mėginėliai: Įsigiję ir išbandę Nobren kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.

Specifinė nuoroda

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 14 customer reviews
Dažnas pirkėjas

Mėgstamiausias

Kvapas labai patinka, užsakau jau nebepirmą kartą. Užsakau jau nebepirmą kartą. Užsakiau sau ir dar dovanu mamai

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Namų kvapas super, labai ilgai laikosi, sužavėta

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Super kvapas

Gavome dovanų šį kvapą. Dabar atrodo, kad nebėra kitų nuostabių kvapų, nes šis tiesiog užbūrė..

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Geras kvapas

Na man patiko.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Tabaco vanile

Kiekvieną kartą ateinant pas savo antakių meistrę į saloną mėgaudavausi šiuo kvapu, tad vieną kartą nusifotkinau kvapuką ir nusipirkau jį pati namams. Kvapas nerealus, nežinau ar kada nors jis man atsibos. Namai kvepia labai prabangiai.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Namu kvapas

Labai nuostabus kvapas. Vienas iš mano mėgstamiausių namų kvapų. Vanilė ir tabakas yra puikus derinys. Tikrai dar užsisakysiu!

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Tabaco Vanilla

Neįkyrus, didingas, švelnus, lyg prieskonių kvapo, turintis šiek tiek ir prabangos dvelksmą. Mielai jį naudočiau biure ar registratūroje labai man siejasi šis kvapas su kosmetologija.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Nuostabu????

Puikus kvapas! Nesitikėjau, kad nuo vieno buteliuko per vieną dieną pakvips visas butas. Namo grįžti tapo dar smagiau ????

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

muostabus atradimas

pamilau ši kvapa iš pirmo ikvepimo ❤️

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Super

Užsakėme jau antrą kartą, nors prieš tai užsakytame dar kažkiek yra skysčio (nors jau daug mėnesių praėjo), bet pabijojom, kad nebeturės, tai paėmėm rezervu :) Salono plotas apie 40 kv/m ir vistiek jaučiasi.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Nuostabus kvapas

Mus maloniai nustebino būtent šis namų kvapas. Ilgai išliekantis ir skaniai kvepiantis. Tai tikrai ne paskutinis mano pirkinys. Išbandysiu ir kitus namų kvapus pas Jus ❣️

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Kvapas N U O S T A B U S

Šis kvapas labai geras, laaabai tinka šaltuoju metu :) šis kvapas kaip ir Lost Cherry - kone identiški Tom Fordo kvapams! :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Superinis kvapas

Labai patiko sitas namu kvapas. Prabangus, siltas, salstelejes, bet ne per daug. Ir tikrai jauciasi. Sakyciau ypatingai tinka saltu metu laiku. Nerealus. Butinai dar pirksiu siuos kai pasibaigs.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Super

Tobulas,prabangus kvapas,net negaletu palikt abejingu,verta pabandyti,kvepia visi namai,mielai tokiu kvapu ir pati kvepinciausi

Kvapas
Ilgaamžiškumas