Lost Cherry Namų kvapas  135ml
  • Lost Cherry Namų kvapas  135ml

- Lost Cherry Namų kvapas | 135ml

25,50 €
AUKŠTA KONCENTRACIJA

Vyšnių likeryje nuskandintos prisirpusios, sultingos vyšnios kartu su kreminiais migdolais ir visa tai pagardinta  skrudintomis tonka pupelėmis ir vynuogėmis. Nepasotinama kompozicija, kurios norisite dar ir dar.

Rekomenduojamas patalpos dydis | ~5/55kv

135
Kiekis

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Naudojimas: Bambukines lazdeles įmerkite į stiklinį buteliuką ir malonus aromatas natūraliai pasklis po namus. 
Lazdelių vartymas: Pirmą kartą naudojant priemonę, rekomenduojama po 1 valandos lazdeles apversti, o vėliau vartyti 2-4 kartus per savaitę. Tokiu būdu namuose išlaikysite maksimalų kvapo intensyvumą. 
Vietos pasirinkimas: Norint, kad kvapas tolygiai pasiskirstytu jūsų erdvėje rekomenduojame jį laikyti ne atokiame kampe, o atvirkščiai vietoje pro kurią dažnai vaikštote arba pro kurią keliauja oro srautas. SVARBU: saugokite kvapą nuo tiesioginių saulės spindulių, geriausia laikyti šešėlyje.
Naudokitės dar ilgiau: Įprastai naudojant visas lazdeles Nobren namų kvapo užtenka apie ~100 dienų (kuo mažiau lazdelių, tuo ilgiau naudositės). Norint praailginti naudojimo trukmę rekomenduojame neištraukti kamštelio, o jame pradurti skylutes, taip praailginsite naudojimo trukmę dar ~30/60 dienų.
Įspėjimas:  Tai aukštos koncentracijos produktas, kurio negalima naudoti ant odos. Patekus ant odos nuplauti vandeniu ir muilu, sudirgus odai-kreiptis į gydytoją. Negalima nuryti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite atokiau nuo karščio, kibirkščių ir atviros ugnies. Saugokite paviršius ir audinius nuo prisilietimo.

Nemokami mėginėliai: Įsigiję ir išbandę Nobren kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.

Specifinė nuoroda

Rated 4.96 on the scale 1 - 5 based on 13 customer reviews
Dažnas pirkėjas

Labai kvepia namai.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Tobulas.

Labai kvepia namai , malonus saldokas kvapas , kerintis ???? rekomenduoju

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Lost cherry namų kvapas dieviškas

Pirmiausiai mane sužavėjo operatyvumas , sekmadienį užsisakiau už porą valandų gavau sms išsiųsta???????? o kvapas dieviškas labai labai patiko. ???? Pirksiu dar ne kartą !

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Atradimas

Kvapas labai tiko ir patiko, tobulas, nesitikėjau, kad taip gali kvepėti namai.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Vilma

Gavome dovanų šį namų kvapą.Iki jo niekaip negalėjome išsirinkti tinkamo.Šis kvapas tiko mums visiems.Namai kvepia prabanga.Tikrai pirksime dar.Labai patiko.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Geras kvapas

Stiprus kvapas. Ilgai išlieka, pasklinda po visus namus, esu labai patenkinta ir tikrai nuoširdžiai rekomenduočiau kitiems.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

dažniausiai mėgiamas kvapas

tai kvapas,kuris nepalieka abejingu

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Super

Prikdamas turėjau abejonių, kad bus kvapas kaip surašyta, BET... viskas super, tiek buteliukas su dirželių :) tiek kvapas tikrai malonus. Rekomenduoju.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Namu kvapas

Pirkau Lost Cheree. Labai geras ,skanus kvapas, jauciasi kambari labai svelniai, kaip originalas parfiumas, islieka 135ml ilgam

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Namų kvapas

Man asmeniškai kiek per saldokas, nors kai patalpa didelė, tai nelabai jaučiasi, tik priėjus arčiau pasijunta...

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Puikus!

Tai labai, labai geras namu kvapas. Pas mus svetaine yra didele, tad labai mazai kvapu kurie tikrai skleisdavo kvapa visam kambariui. O sie nuostabus, kas tik uzeina i svecius visada sulaukiu daug komplimentu. Rekomenduoju!

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Namų kvapas

Geras kvapas, neįkyrus ir kokybiškas, puikus įpakavimas, greitas siuntimas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Nuostabus kvapas

Neapsakomas panašumas į TF Lost Cherry, tikrai likau maloniai nustebinta. O kvepia visi namai, tobula! Net vaikai svaigsta, kaip skaniai kvepia namai :) Tikiuosi išlaikysite ir toliau aukštai iškeltą kartelę :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas