• −21%
Bubble Gum Namų kvapas
  • Bubble Gum Namų kvapas

- Bubble Gum Namų kvapas | 135ml

25,50 €
20,14 € Sutaupote 21%
AUKŠTA KONCENTRACIJA

Vaikystės prisiminimas, saldus ir sultingas kramtomosios gumos aromatas, susidedantis iš šviežių uogų, persikų, ananasų ir citrusinių vaisių natų.

Rekomenduojamas patalpos dydis | ~5/70kv

135
Kiekis
Yra sandėlyje

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Naudojimas: Bambukines lazdeles įmerkite į stiklinį buteliuką ir malonus aromatas natūraliai pasklis po namus. 
Lazdelių vartymas: Pirmą kartą naudojant priemonę, rekomenduojama po 1 valandos lazdeles apversti, o vėliau vartyti 2-4 kartus per savaitę. Tokiu būdu namuose išlaikysite maksimalų kvapo intensyvumą. 
Vietos pasirinkimas: Norint, kad kvapas tolygiai pasiskirstytu jūsų erdvėje rekomenduojame jį laikyti ne atokiame kampe, o atvirkščiai vietoje pro kurią dažnai vaikštote arba pro kurią keliauja oro srautas. SVARBU: saugokite kvapą nuo tiesioginių saulės spindulių, geriausia laikyti šešėlyje.
Naudokitės dar ilgiau: Įprastai naudojant visas lazdeles Nobren namų kvapo užtenka apie ~100 dienų (kuo mažiau lazdelių, tuo ilgiau naudositės). Norint praailginti naudojimo trukmę rekomenduojame neištraukti kamštelio, o jame pradurti skylutes, taip praailginsite naudojimo trukmę dar ~30/60 dienų.
Įspėjimas:  Tai aukštos koncentracijos produktas, kurio negalima naudoti ant odos. Patekus ant odos nuplauti vandeniu ir muilu, sudirgus odai-kreiptis į gydytoją. Negalima nuryti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite atokiau nuo karščio, kibirkščių ir atviros ugnies. Saugokite paviršius ir audinius nuo prisilietimo.

Nemokami mėginėliai: Įsigiję ir išbandę Nobren kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.

Specifinė nuoroda

Rated 4.90 on the scale 1 - 5 based on 10 customer reviews
Dažnas pirkėjas

Apie namų kvapą

Labai ilgai išliekantis kvapas,kas mėgsta saldų kvapą tikrai rekomenduoju,beje perku jau antrą kartą<br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br />

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Buble Gum

Ipakavimas grazus. Kvapas is pat pradziu toks intensivus bet veliau prasisklaido ir gan malonus Buble gum kvapas. tik aisku galetu ilgiau laikytis.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Ok

Labai greitas pristatymas ir kvapas atitiko lūkesčius tikrai rekomenduoju

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Saldus kvapas

Saldus gumos kvapas nerialus nuostabus rekomenduoju nesigailėsit isigija šio kvapo tikrai karyočiau kita karta

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Nerealus kvapAs

Labai skanus kvapas, tikras bubble gum!!!???????? Rekomenduoju

Kvapas
Ilgaamžiškumas

kai norisi pagerinti nuotaika saldumu

tai kvapas,kuris kelia dežavu jausma,priaiminimus apie vaikyste ir tuo pačiu maloniai džiugina savo saldumu

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Nuostabūs

Labai malonus ir saldus kramtomos gumos kvapas. Primena vaikystę. Saldžių kvapų mėgiamas tikrai rekomenduoju įsidyti. Labai skaniai kvepia namai.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Patinko

Pirkau dovanai, pasiteisino 100proc.Begalo puikus kvapas. Tie kam buvo skirta dovana nedelsiant prašė išduoti visą informacija, kur pirkta. Užbūrė ir juos pasakiški kvapai????

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Bubble gum namų kvapas

Ilgai ieškojau tokio kvapo. Tai nuostabus kramtomos gumos aromatas. Laiko ilgai ir tikrai intensyvus kvapas. Pakanka dviejų lazdelių ir namai kvepia pasakiškai. Likau labai sužavėta.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Gum

Labai malonus kvapas atitinkantis pavadinimą, labai stiprus. Manau labiau tiktų didesniem patalpom jeigu norite laikyti originaliame buteliuke, mažesniem patalpom siūlyčiau nedidelį kiekį perpilti į kitą difuzorių ir naudoti plonus pagaliukus, nes aš turėjau juodus,storus (jie man labiau prie dekoro tiko) tai labai greit tuštėja buteliukas, o ir kvapo "Too much"

Kvapas
Ilgaamžiškumas