Vanille Absolute Nišiniai Kvepalai Moterims  M11

Įkvėpti Montale Vanille Absolute Nišiniai Kvepalai Moterims | M11

28,00 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: RYTIETIŠKI/VANILĖS
| KVAPO PASKIRTIS: DIENINIAI/VAKARINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: SODRUS, PROVOKUOJANTIS
| DOMINUOJANČIOS NATOS: RYŠKI VANILĖ, CINAMONAS, MEDIENOS NATOS

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Nemokami mėginėliai už atsiliepimus:  Įsigiję ir išbandę ''Nobren'' kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kiekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.
Žinomi prekių ženklai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius, tikslas yra suteikti klientui idėja apie kvapo pobūdį, charakterį, o ne suklaidinti ar supainioti klientą. Pabrėžiame, kad ''Nobren'' kvepalai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai ir ''Nobrenparfum'' nėra jokiais ryšiais susiję nei su vienu prekės ženklu ir jų kvapų nepardavinėja. ''Nobren'' kvepalai kuriami įkvėpti gerai žinomų aromatų, nesistengiant jų nukopijuoti, todėl mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus. Visi naudojami pavadinimai yra gamintojų arba dizainerių autorinės teisės. ''Nobrenparfum'' vadovaujasi Europos politikos nuostatais susijusiais su lyginamąja reklama.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
Vanilė, cinamonas
VIDURINĖS NATOS
Gvazdikmedis, miško lapai
PAGRINDINĖS NATOS
Medienos natos
KVAPO INTENSYVUMAS
Vidutiniai kvapai
KVAPO TIPAS
Rytietiški/Vanilės
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

ean13
2222
upc
2222
Rated 4.71 on the scale 1 - 5 based on 38 customer reviews

Pasakiška vanilė

Tai jaukūs, šilti itin moteriški kvepalai. Išsilaiko visą dieną ir palieka šleifą.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Pasaka

Kvapas pranoko visus lūkesčius! Pauosčius mugėje nebegalėjau pamiršti šio kvapo, tad grįžau atgal jo įsigyti! 10balų!

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Aurelia

Tobulas kvapas

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Ne tas kvapas

Pirkau prieš metus mugėje, labai patiko kvapas, saldus, stiprus vanilinis, tačiau gavus šiuos kvepalus buvau nustebinta visai kitu kvapu. Jie kvepia kaip žoliniai vaistai, vyriški kvepalai. Labai nusivylus.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Tobulas kvapas

Labai esu nustebinta. Kiek esu sakiusi iš kitur kvepalus, niekada nepataikydavau. O užsisakiusi iš čia esu labai patenkinta. Mano kvapas, saldžiai viliojantis. Ir išlieka ilgai. ????????

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

M11 įkvėpti Montale Vanile Absolute

Visuomet šalia turiu šį kvapą, ypač kai norisi sušilti ir pakelti nuotaiką ???? Skani vanilė ????<br /> Tinka dovanoti ????

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Vanilė!

Daaaaug vanilės! Man kiek per daug :D Bet jaukus, šiltas kvapas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Šiltas moteriškas kvapas

Tikrai ilgai išlieka. Labai švelnus ir šiltas kvapas!

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Saldu

Pirktas mėginukų rinkinys, vienas iš jų M11. Nuotabus, saldus kvapas, tikrai ne įkyrus saldumas, labai ilgai išliekantis. Kvapas prisotintas vanile. Labai patiko, būtinai kartosiu.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

M11

Būdama Palangoje nupirkau atsiminimui M11. Kvepalus pasiūlė pardavėjas. Labai patiko. Tikrai vanilės kvapas, ilgai laikosi.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Saldus

Saldus, bet neįkiriai. Pirkau mėginėlį. Patiko, tai užsisakiau didesnės talpos. Dėl ilgaamžiškumo, tai kvapas galėtų ilgiau išlikti.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Nekažka

Labai jau sintetinis kvapas vanilės . Gal labiau namams toks kvapas, kas mėgsta labai saldžiai

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

M11

Jaučiu silpnybę vanilės kvapui, tai šie kvepalai mano :) Ačiū už greitą pristatymą.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Vanilė

Esu saldžių kvapų mėgėja, tačiau man patinka, kurie yra subtilūs ir paslaptingi su “cinkeliu”. Šio kvapo nesupratau, man jis perdaug priminė kepinių esenciją. Ir gan silpnokas, tarsi ne iki galo aš jį užuodžiu. Švelnioms ir ramioms merginoms :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Superinis

Superinis kvapas, labai džiaugiuosi jį atradus, tikrai patiks saldžių kvapų bei vanilės mylėtojoms. Neliksit nepastebėtos :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas