• Top Perkamiausi
Tabacco Vanilla Nišiniai Kvepalai Unisex  T13

Įkvėpti Tom Ford Tabacco Vanilla Nišiniai Kvepalai Unisex | T13

28,00 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: RYTIETIŠKI/PRIESKONIŲ
| KVAPO PASKIRTIS: VAKARINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: RABANGA, TVIRTAS CHARAKTERIS
| DOMINUOJANČIOS NATOS: DŽIOVINTI VAISIAI, TABAKO LAPAI, VANILĖ, KAKAVA

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Nemokami mėginėliai už atsiliepimus:  Įsigiję ir išbandę ''Nobren'' kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kiekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.
Žinomi prekių ženklai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius, tikslas yra suteikti klientui idėja apie kvapo pobūdį, charakterį, o ne suklaidinti ar supainioti klientą. Pabrėžiame, kad ''Nobren'' kvepalai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai ir ''Nobrenparfum'' nėra jokiais ryšiais susiję nei su vienu prekės ženklu ir jų kvapų nepardavinėja. ''Nobren'' kvepalai kuriami įkvėpti gerai žinomų aromatų, nesistengiant jų nukopijuoti, todėl mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus. Visi naudojami pavadinimai yra gamintojų arba dizainerių autorinės teisės. ''Nobrenparfum'' vadovaujasi Europos politikos nuostatais susijusiais su lyginamąja reklama.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
Tabakas, prieskoniai
VIDURINĖS NATOS
Kakava, tongapupės, vanilė
PAGRINDINĖS NATOS
Džiovinti vaisiai, mediena
KVAPO INTENSYVUMAS
Sunkūs kvapai
KVAPO TIPAS
Rytietiški/Prieskonių
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.91 on the scale 1 - 5 based on 78 customer reviews
Dažnas pirkėjas

Puikus

Stulbintis kvapas. Nesitikėjau tokio gero kvapo. Gan ilgai išsilaikantis ir nepaliekantis abejonių. Neabejotinai dar užsisakysiu ir rekomenduosiu kitiems.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Puikus

Nuostabus kvapas, gan ilgai išsilaikantis, vertas kiekvieno išleisto cento.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Kerinti vanilė

Vyrauja švelnus ir subtilus vanilės kvapas, tabakas jaučiamas silpniau. Bet moterims tai dar geriau. Subtilus žiemos kvapas, šildantis ir kerintis.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

T13

Kvapas yra toks pat elegantiškas ir rafinuotas kaip „Tom Ford“ kvepalai, puikuojantis vanile, džiovintų vaisių ir tabako lapų su kakavos natomis. Pasižymi ilgaamžiškumu bei stripriomis natomis. Rekomenduoju.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Pirkau rinkinuką ir jame buvo T13

Pirkau rinkinuką iš 5. jame buvo kaip tik T 13, tai tikrai nestandartinis kvapas, žmonai labai patiko, nors yra unisex, stiprus ir truputį aitrus, tad reikia nepadauginti.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Vanilės tobaco

Jie patys geriausi, super išsilaiko.❤️❤️❤️

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Puikus pasirinkimas žiemai

Labai geras, stiprus kvapas, man asmeniškai primena Spicebomb extreme kvepalus. Ilgai išsilaiko, nebūtina daug purkšti, kad uostusi. Rekomenduoju :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Tom Ford

sveiki,uzsakinejau pirma syki is cia, ir likau nustebes tikrai uz tokia kaina superinis kvapas. Uzsakinesiu daugiau ????

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Tabacco vanila

Super kvapas viena nata irin paslaptingumo priduodanti. Labai įdomus kvapas,nestandartinis

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Tom ford Tabacco vanila

Puikus kvapas,islieka ilgai.patiks megstantiems idomesnius kvapus.tiktu abiem lytim,unisex.man laabai patinka

Kvapas
Ilgaamžiškumas

T13

Išskirtinis ir pradzioj stiprus kvapas, ilgai išliekantis tiek ant kuno tiek ant drabužiu, net kita diena jauciasi kvapas drabužiuose. Kvapas primena prieskoniu, tabako ir vaniles

Kvapas
Ilgaamžiškumas

T13

Man asmeniškai šis kvapas yra vienas iš geresnių. Laikosi ilgai ir neerzina. Kvapas nėra labai stiprus ar saldus.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Stiprus tabakas

Man kiek perdaug tabako, kas mėgsta, turėtų patikti!

Kvapas
Ilgaamžiškumas

puikus kvapas

labai patiko, tobulas kvapas

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Super

Jau ne pirmus kvepalus įsigijau iš jūsų ir nenusivyliau. Kvapas laiko ilgai, nereikia nei brangių. Kvėpinuosi pagal nuotaiką, turiu iš ko pasirinkti. Pirksiu ir toliau, sėkmės jums ????????????

Kvapas
Ilgaamžiškumas