• −20%
Įkvėpti Molecule 1 Nišiniai Kvepalai Unisex  M4

Įkvėpti Escentric Molecule 01 Nišiniai Kvepalai Unisex | M4

28,00 €
22,40 € Sutaupote 20%
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: MEDIENOS/GĖLIŲ/MUSKUSO
| KVAPO PASKIRTIS: DIENINIAI/VAKARINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: PRIKLAUSOMYBĘ SUKELIANTIS AROMATAS
| DOMINUOJANČIOS NATOS: MEDIENOS, GĖLIŲ, MUSKUSO

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis
Turime

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Nemokami mėginėliai už atsiliepimus:  Įsigiję ir išbandę ''Nobren'' kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kiekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.
Žinomi prekių ženklai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius, tikslas yra suteikti klientui idėja apie kvapo pobūdį, charakterį, o ne suklaidinti ar supainioti klientą. Pabrėžiame, kad ''Nobren'' kvepalai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai ir ''Nobrenparfum'' nėra jokiais ryšiais susiję nei su vienu prekės ženklu ir jų kvapų nepardavinėja. ''Nobren'' kvepalai kuriami įkvėpti gerai žinomų aromatų, nesistengiant jų nukopijuoti, todėl mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus. Visi naudojami pavadinimai yra gamintojų arba dizainerių autorinės teisės. ''Nobrenparfum'' vadovaujasi Europos politikos nuostatais susijusiais su lyginamąja reklama.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
medienos
VIDURINĖS NATOS
gėlių
PAGRINDINĖS NATOS
muskuso
KVAPO INTENSYVUMAS
Ypač lengvi kvapai
KVAPO TIPAS
Medienos/Gėlių/Muskuso
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.48 on the scale 1 - 5 based on 22 customer reviews

M4

Užsisakiau šį mėginėlį ir tikrai užsisakysiu didesnį kiekį.Kvapas išsilaiko pakankamai ilgai.Puikūs,savo darbą gerai išmanantys konsultantai.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

M4 kvapas

Užsisakiau pabandymui mėginuką. Išbandžiusi galiu teigti tikrai sladus kvapas, visai ilgai išliekantis.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Kokybiška ir pristatė per dvi dienas

Norėjau tokio kvapo kuriuos būtų galima kvepintis kai yra tikrai karšta (27-30 laipsnių) ir jis neerzintų aplinkinių. Skaičiau, kas originalūs kvepalai tokie ir yra, jie vadinami no perfume perfume (kvepalai nekvepalai). Manau, kad jie tokie ir yra, nes po 10 min. jie lieka prie pat kūno ir juose nėra jokios konkrečios natos. Jie tikrai nėra citrusiniai, jokių gėlių, medienos, vanilės. Saldus kvapas, bet ne cukrinis. Rekomenduoju jei reikia visiškai subalansuoto kvapo be projekcijos ar šleifo. Įprastu atveju jų nesijaučia arba beveik nesijaučia. Vienintelis liūdesys, kad kai bus karšta, šiais kvepalais kvepės visi. Jie išpopuliarėjo kaip ir erba pura, crystal noir, ar lanvin eclat d'arpege. Esu patenkinta, man jie vieni tų, kuriuos 'reikia turėti' kai sitiuacija to reikalauja. Dėkoju.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

taip ir nesupratau

Gal tai kvapas, kurį turėtų jausti aplinkiniai. Rekcijų, kad nepatiktų nesulaukiau. Vadinasi neblogai<br />

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Švelnumas

Man tai švelnus, lengvas dieninis kvapas. Gaila, kad gana greit nebesiuodžia....

Kvapas
Ilgaamžiškumas

M01

Lengvas kvapas, sunku isskirti kazkokias natas. jauciasi lyg mediena su muskusu. universalus, neerzinantis aplinkiniu vandenukas....

Kvapas
Ilgaamžiškumas

gaivu!

Nors atsiveria aitrokai, bet po keleto sekundžių tai nugaruoja ir lieka labai saugi gaiva. Žmona sako, kad tai labiau moterims tinkantis kvapas, nors aš ir pats mielai juo pamaloninu save. <br /> Iš principo, tai baltas kvapas - lengvas, žvalinantis. Puikiai tinka darbo vietose, kur išlaikomas artimas kontaktas - tiek aptarnavimo sferoje, tiek ir biuruose. Nepalieka šleifo, bet ir nėra super ilgai išsilaikantis, kas yra įprasta su lengvais kvepalais.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Lengvas

Kvapas labai lengvas, suptilus, neikyrus, labiau dienai. Tinkantis kas dienai į darbą,neerzinantis. Patiko,kad užsakius ilgai neteko laukti.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Išbandžiau

Įsigijau šiuos kvepalus vien iš kolegų atsiliepimų "turėtų būti geri". Susidomėjau ir pats aprašymu, todėl ir užsisakiau. Dabar apsilankiau svetainėje, nes einu pirkti antrą buteliuką. :))

Kvapas
Ilgaamžiškumas

SUPER KVEPALAI

Labai geri kvepalai. Kvapas ilgai išsilaiko. Rekomenduoju :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas

M4

Kvapas panašus į Molecule 01, galbūt šiek tiek aitresnis už originalą. Labiau jaučiasi medienos natos, tiks mėgstantiems neutralius kvapus. Unisex.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

M4

M4 labai labai lengvas, neiššaukiantis, sunkokai užuodžiamas, bet malonus kvapas, tinkamas turbūt dienai, uždarose patalpose dirbantiems žmonėms :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Molecule 01

Kvapas idomus, nėra ryškus, neišaukiauntis, tinka žmonėm kurie nenori atkreipti dėmėsio į save. Malonus kvapas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Lengvas kvapas

Asmeniškai kvapas pernelyg lengvas ir neisimenantis, taciau manau bus tinkamas zmonems, dirbantiems uzdarose erdvese ar klientu atarnavime, kur astrus kvapas butu blogo tono zenklas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Rekomenduoju

Kvapą pirkau vadovaudamasi aprašymu ir kitų rekomendacijomis. Vos tik užuodus likau sužavėta - labai lengvas, subtilus aromatas! Mama taip pat negali atsidžiaugti šiuo kvapu :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas