Love, Don't Be Shy Nišiniai Kvepalai Unisex  B27

Įkvėpti Kilian Love, Don't Be Shy Feromoniniai Kvepalai Unisex | B27

35,00 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: RYTIETIŠKI
| KVAPO PASKIRTIS: INTYMUS
| KVAPO CHARAKTERIS: KELIANTIS PRIKLAUSOMYBĘ
| DOMINUOJANČIOS NATOS: FEROMONAI, ZEFYRAI, KARAMELĖ, SAUSMEDIS

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Nemokami mėginėliai už atsiliepimus:  Įsigiję ir išbandę ''Nobren'' kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kiekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.
Žinomi prekių ženklai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius, tikslas yra suteikti klientui idėja apie kvapo pobūdį, charakterį, o ne suklaidinti ar supainioti klientą. Pabrėžiame, kad ''Nobren'' kvepalai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai ir ''Nobrenparfum'' nėra jokiais ryšiais susiję nei su vienu prekės ženklu ir jų kvapų nepardavinėja. ''Nobren'' kvepalai kuriami įkvėpti gerai žinomų aromatų, nesistengiant jų nukopijuoti, todėl mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus. Visi naudojami pavadinimai yra gamintojų arba dizainerių autorinės teisės. ''Nobrenparfum'' vadovaujasi Europos politikos nuostatais susijusiais su lyginamąja reklama.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
Apelsinų žiedai, neroli,bergamotė, rožiniai pipirai ir kalendra
VIDURINĖS NATOS
Sausmedis,tukiška rožė, feromonai, sambac jazminas
PAGRINDINĖS NATOS
Gintaras, zefirai, vanilė, muskusas, karamelė
KVAPO INTENSYVUMAS
Vidutiniai kvapai
KVAPO TIPAS
Rytietiški
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.73 on the scale 1 - 5 based on 37 customer reviews

Maloniai nustebau

Pirmas įspūdis nežinant natų — kvepia klampiu, saldžiu braškių kompotu ir šalia padėta gėlių kvapo žvake. Vėliau nustebau, kad kvapo sudėtyje uogų net nėra.<br /> <br /> Laikosi gana ilgai, laikui bėgant išlieka panašūs. Vasarai labiau naudočiau ypatingom, progom arba vakarui, tačiau rudens, pavasario metu, manau, turėtų būt kasdienis kvapas. Žiemai norėtųsi sunkesnių.<br /> <br /> Manau, nėra saugu jį pirkti nebandžius. Reiktų įsigyti mėginėlį ir duoti kvapui kelias dienas susigyventi. Jis šiltas, malonus, labai subalansuotas, bet turi ir originalumo, dėl to gali patikti ne visiems. <br /> <br /> Man pačiai kvapas labai  patiko ir džiaugiuosi gavusi jį mėginėlių rinkinyje. Ačiū.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Gilus saldumas

Saldu, šilta, pikantiška. Vartoju saikingai, nes pirmas purkštelėjimas duoda tokį stiprų efektą, kad galima savo šleifu neetiškai/neprotokoliškai “pasižymėti” aplinkoje. Pasikvėpinu maždaug valandai likus iki išėjimo iš namų. Arba įėjimo į kvapo “debesį” forma, nes tikrai stipru. Vidurinėm natom pilnai išsiskleidus man jis pats skaniausias. Maloniai karamelizuoti “marshmellows”. Vyro tokius dėvinčio neįsivaizduoju…

Kvapas
Ilgaamžiškumas

labai patiko

Kvapas saldus, užburiantis, žaismingas, tikrai manau, kad būtu daugumos numylėtinis. Man labai patiko, pastoviai dėviu.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Nustebino

Siuos kvepalus isigijau palangoje. Buvau girdejus apie sia firma daug geru atsiliepimu, tad susigundziau isbandyti. Atejau nusiteikus pirkti saldziai gaivius kvepalus, bet pardavejas pasiule siuos ir su draugu nusprendeme kad tikrai isskirtinis kvapas kuris is kart patiko, saldus, bet nera per saldus, gerai issilaiko, sakyciau gal labiau vakarinis, bet naudoju ir dienos metu. Nekantrauju isbandyti kitus kvapus.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

B27

Nuostabus kvapas,ne per saldus,turintis kažkokį magišką prieskonį,labai patinka tiek man,tiek vyrui.Pirkau,remdamasi tik aprašymu,pirksiu dar kartą.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Pirkau mėginėlį

Pirkau mėginėlį ir planuoju įsigyti didesnę talpą. Man labai patinka šis aprašas: "mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus"<br /> Ir tikrai, net neįsivaizduoju, kaip kvepia originalus kvapas, bet Nobren kvapas yra šis tas įspūdingo, rekomenduoju pirma pabandyti mėginėlį ir įsitikinti, kad jums patinka, nes kvapas tikrai išskirtinis.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Saldėsis

Man gal kioek per saldus, bet tikrai jaukus kvapas :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Laikosi puikiai, bet nepanašu į originalą

Kvepalai man visiškai nepriminė Kilian Love Don’t be Shy. Pats kvapas tikrai nėra blogas, nesijaučia pigumo, laikosi puikiai, tačiau visiškai ne tai, ko tikėjausi. Kaip už tokią kainą kokybė tikrai labai gera, bet jei perkate su idėja Kilian kvepalų atitikmeniui, panašumo šie neturi.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

žavingi

Labai ydomus kvapas toks nekazdieninis.tikrai tiks norinčiom išsiskiti intriguot .patariu išbandyti ,toms kurioms patinka saldūs su cinkeliu aštrumo .

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Love

Nu labai geri! Kvapas degintos karamelės, vanilės, kiek primenantis ,,Hubba Bubba" gumos aromatą:))))) Tačiau nėra super saldūs, kad įkyrėtu. Laikosi ganetinai ilgai. Ačiū! Įsigysiu dar ne kartą.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

B27

Kvapas fantastiškai skaniai saldus,labai jaučiasi vanile,o ir laikosi tikrai ilgai,labai patiko????

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

I3 I4 B33 B27

rekomenduoju šiuos kvepalus nes atitinka lūkesčius 100%

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

I3 I4

naudoju šiuos kvepalus nes idealiai atitinka mano skoni

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

B27 tobulas kvapas

tobulas kvapas,pirkau 2 vnt nes patiko ne tik žmonai????????????????

Kvapas
Ilgaamžiškumas

subtilu

Subtiliai saldus kvapas, dvelkiantis rožėmis, švelniu zefyrų skoniu ir gintaru.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Jums taip pat gali patikti