Kirke Nišiniai Kvepalai Unisex | T3*

Įkvėpti Tiziana Terenzi Kirke Nišiniai Kvepalai Unisex | T3*

24,00 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: ŠYPRO/VAISIŲ
| KVAPO PASKIRTIS: DIENINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: AISTRINGAS, ENERGINGAS
| DOMINUOJANČIOS NATOS: MARAKUJA, ŠALDANČIOS UOGOS, BALTAS MUSKUSAS

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis
Turime

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Nemokami mėginėliai už atsiliepimus:  Įsigiję ir išbandę ''Nobren'' kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kiekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.
Žinomi prekių ženklai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius, tikslas yra suteikti klientui idėja apie kvapo pobūdį, charakterį, o ne suklaidinti ar supainioti klientą. Pabrėžiame, kad ''Nobren'' kvepalai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai ir ''Nobrenparfum'' nėra jokiais ryšiais susiję nei su vienu prekės ženklu ir jų kvapų nepardavinėja. ''Nobren'' kvepalai kuriami įkvėpti gerai žinomų aromatų, nesistengiant jų nukopijuoti, todėl mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus. Visi naudojami pavadinimai yra gamintojų arba dizainerių autorinės teisės. ''Nobrenparfum'' vadovaujasi Europos politikos nuostatais susijusiais su lyginamąja reklama.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
Marakuja, karštas smėlis, persikas, avietės, juodųjų serbentų lapai, kriaušės
VIDURINĖS NATOS
Pakalnutės, šaldančios uogos
PAGRINDINĖS NATOS
Heliotropas, sandalmedis, vanilė, pačiuliai, muskusas
KVAPO INTENSYVUMAS
Vidutiniai kvapai
KVAPO TIPAS
Šypro/Vaisių
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.78 on the scale 1 - 5 based on 85 customer reviews
Dažnas pirkėjas

Saldūs

Man kiek per saldūs, tinka mėgstantiems saldumą, laikosi gerai.<br />

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Kirke

Labai patiko kvapas, gaivus ir saldus tuo pačiu. Tiks šiltu oru, ypač atostogoms šiltuose kraštuose. Kas nėra bandę, rekomenduoju pabandyti. Kvapas yra "crowd pleaser", daug žmonių atsisuka ir pagiria.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

super kvepalai

Puikūs kvepalai. Pirkau žmonai pirmąkart, bet nenuvylė, malonus kvapas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Kirke

Vieną rytą pasikvepinus, kita rytą puikiai dar kvepia. <br /> O kvapas, tai toks savotiškai įdomus. Toks gan paslaptingas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Draugė pauosčius iškart užsisakė sau!

Kvapas labai primena kirke, draugė kai užuodė,nubėgo užsisakyti sau ???? žiūrėsim kaip laikymas kvepalų, bet kvapas labai geras ????????

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Kirke

Tobulybe kvapas tiesiog nuostabus, vieni mėgstamiausiu kvepalu kuriuos turiu ????????

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Puikūs, ilgai išliekantis aromatas

Puikūs kvepaliukai. Pirkau pirmąkart, bet nenuvylė, malonus kvapas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Kirkė

Gavau šiuos dovanų, kvapas nuostabus ir atitinką originalą.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Labai

Labai skaniai kvepiantys kvepalai,laikosi ilgai kvapas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Tiziana Terenzi Kirke

Kvepalus pirkau dukrai, kuri labai laiminga gavusi šiuos kvepalus. Labai puikūs, turintys šleifą kvepalai, užtenka vieno papurškimo, kad kvepėtų visą dieną. Pamėginimui ėmiau mažą talpą, bet tikrai kartosim, tik jau didesnį kiekį :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Puikus kvapas

Siuos kvepalus suzinojau is drauges, uzuodus net neabejojau, jog tai Kirke. Kvapas visiskai atitinka, puikus kainos ir kokybes santykis. Uzsisakiau ir as.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Atsiliepimas

Kvapas geras, ryškus, labai patinka????tik noretusi, kad sektiek ilgiau laikytusi????

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

T3 ir viskas tuo pasakyta

Nuostabus, nepakartojami, isskirtiniai, paliekantys savo pedcaka aplinkiniams, astroki, saldoki, gerai ir ilgai isliekantys, nespejau pilnai pasidziaugti ir pavoge is rankinuko, tikiuosi ilgapirsciams tas kvapas taip pat patiks, ir uzsisakines patys????

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Kvepalai

Labai skanus kvapas. Buvo pirkti žmonai. Jai labai patinka. Kvepalai unisex, todėl galiu ir aš pasikvėpinti, bet labiau tinkantis moterims. Rekomenduoju

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Puikus kvepalai

Labai skanus ir svaiginantys kvepalai, tinkantys moterims, neerzinantis ir labai svelnus, skanus kvapas, tikrai rekomenduoju.

Kvapas
Ilgaamžiškumas