Įkvėpti Montale Intense Cafe Nišiniai Kvepalai Unisex | M12

28,00 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: RYTIETIŠKI/VANILĖS
| KVAPO PASKIRTIS: DIENINIAI/VAKARINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: ŠILTAS, JAUKUS
| DOMINUOJANČIOS NATOS: KAVOS PUPELĖS, ROŽĖS, VANILĖ

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Nemokami mėginėliai už atsiliepimus:  Įsigiję ir išbandę ''Nobren'' kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kiekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.
Žinomi prekių ženklai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius, tikslas yra suteikti klientui idėja apie kvapo pobūdį, charakterį, o ne suklaidinti ar supainioti klientą. Pabrėžiame, kad ''Nobren'' kvepalai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai ir ''Nobrenparfum'' nėra jokiais ryšiais susiję nei su vienu prekės ženklu ir jų kvapų nepardavinėja. ''Nobren'' kvepalai kuriami įkvėpti gerai žinomų aromatų, nesistengiant jų nukopijuoti, todėl mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus. Visi naudojami pavadinimai yra gamintojų arba dizainerių autorinės teisės. ''Nobrenparfum'' vadovaujasi Europos politikos nuostatais susijusiais su lyginamąja reklama.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
gėlių natos
VIDURINĖS NATOS
juoda kava, rožės
PAGRINDINĖS NATOS
ambra, baltas muskusas, vanilė
KVAPO INTENSYVUMAS
Vidutiniai kvapai
KVAPO TIPAS
Rytietiški/Vanilės
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.68 on the scale 1 - 5 based on 14 customer reviews

Ne mano

Susigundžiau mėginėliu dėl kavos natų aromate. Deja,ne mano skonio. Per daug ryški rožė "išlenda į paviršių". Dar kartą įsitikinau,jog rožių nemėgstu aromate. O kvapas tikrai ilgalaikis,projekcija -didelė.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Nuostabūs.

Nusipirkau Kaune mugeje šiuos kvepalus.Galiu pasakyti kad jie tiesiog nerealūs. Aromatas ilgalaikis, labai labai malonus ir ypač tinkantis vesiomis rudens dienomis kai norisi kažko šildančio ir jaukaus. Tai vieni geriausių mano kvepalų kolekcijoje. Labai jums ačiū.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

M12

Labai įdomus, ir saldus ir su gaivumu kvapas... aš kavos nejaučiu, bet stipriau jaučiu rožę. Laikosi labai ilgai, bet matyt ne mano kvapas, nes į dienos pabaigą pradeda erzinti...

Kvapas
Ilgaamžiškumas

kava

norėjau išbandyti ir šį kvapą, tad pirku mėginėlį. tas subtilus kavos aromatas puikiai tinka rudens vakarams prie židinio.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

M12

Kaip puiku, kad yra galimybė išbandyti mėginėlius , ačiū! :)<br /> Niekada nesu mėginusi kvepalų su kavos natom, buvo smalsu išmėginti. Kvapas įdomus, stiprokas, gal labiau vakarui. Laikosi gan ilgai :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Vieni iš geriausių

Kvapas tobulas, o pristatymo greitumas :) buvau nustebinta, kad taip greitai gavau :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Stiprūs

Kvapas stiprus labiau vakarui, labai patiko mano mamai, pirkau gimtadieniui. Išsilaiko ganėtinai gerai ????????????

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Paulina

Rožė, vanilė, muskusas - labai geras derinys. Iš pradžių šis kvapas vedė iš proto, po to šiek tiek atsibodo, galbūt dėl tos beveik visur dedamos vanilės, tačiau vis vien kiekvienai rekomenduoju išbandyti. Labiau tinkamas vakarui.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Vienas mėgstamiausiu

Labai išskirtinis, gurmaniškas kvapas. Vieni rašo, kad jaučia rožių, vanilės ir kavos kvapą, tačiau aš kavos čia nejaučiu, nes priėmu šį kvapą kaip visumą kažko labai šilto, saldaus(bet ne per daug) bei gundančio, kvapas laikosi ilgai ir tikrai vertas dėmesio:)

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Cafe

Stiprus kavos aromatas permusamas vaniles! Kazkas retesnio bet tikrai nuostabaus ...super

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Montale Cafe

Skanus, gurmaniškas kvapas. Pirmoje vietoje jaučiasi rožė, o paskui jau vanilė su kava. Toks šiltas, labiau tiktu rudens bei žiemos sezonui.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

M12

Kvapas gan intensyvus. Jaučiasi vanilė ir kava. Kvepia ilgai.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

ilgai laikosi

M12 - iš visų mano pirktų kvapas laikosi tobulai ir ilgiausiai . Gal labiau tinka vakarui .

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Šilti, jaukus

Kvepalai labai patiko. Kvapas nuostabus, jaukus ir šiltas, ilgai išliekantis.

Kvapas
Ilgaamžiškumas