Grand Soir Nišiniai Kvepalai Unisex| M6+

Įkvėpti Maison Francis Kurkdjian Grand Soir Nišiniai Kvepalai Unisex| M6+

28,00 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: RYTIETIŠKI
| KVAPO PASKIRTIS: VAKARINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: ŠILTAS, JAUSMINGAS GINTARAS
| DOMINUOJANČIOS NATOS: AMBRA, GAURUOTASIS ŠVITRŪNAS

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Nemokami mėginėliai už atsiliepimus:  Įsigiję ir išbandę ''Nobren'' kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kiekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.
Žinomi prekių ženklai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius, tikslas yra suteikti klientui idėja apie kvapo pobūdį, charakterį, o ne suklaidinti ar supainioti klientą. Pabrėžiame, kad ''Nobren'' kvepalai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai ir ''Nobrenparfum'' nėra jokiais ryšiais susiję nei su vienu prekės ženklu ir jų kvapų nepardavinėja. ''Nobren'' kvepalai kuriami įkvėpti gerai žinomų aromatų, nesistengiant jų nukopijuoti, todėl mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus. Visi naudojami pavadinimai yra gamintojų arba dizainerių autorinės teisės. ''Nobrenparfum'' vadovaujasi Europos politikos nuostatais susijusiais su lyginamąja reklama.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
Ispanijos gauruotasis švitrūnas, siamo benzoinas
VIDURINĖS NATOS
Tongapupės
PAGRINDINĖS NATOS
Ambra ir vanilė, feromonai
KVAPO INTENSYVUMAS
Sunkūs kvapai
KVAPO TIPAS
Rytietiški
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.86 on the scale 1 - 5 based on 14 customer reviews
Dažnas pirkėjas

Ra

Nepataikiau kvapo,įdomus,bet ne mano. Įvertinsiu gerai nors ir ne mano.Bet laiko tikrai gerai, kokybė????Bandysim kitus????

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Giluuuuu

Laaabai kitoks, gilus, saldumas toksss sunkiai nusakomas, prabangus. Tikrai puikus kvapas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Prabangus

Turejau megineli puse metu, ir taip giliai susidraugavau, kad nupirkau buteliuka. Pirmu papurskimu atrodo, kad intensyvus, saldziai vyriski, bet iskart po keliu minuciu kvapas nukelia i prabangius rumus ???? nepaisant kad sudetis kvepalu nera labai turtinga ingredientais, vanile ir mediena, kvapas tikrai vertas demesio, su kunu labai rezonuoja ????

Kvapas
Ilgaamžiškumas

M6+

Yra užuomina į originalą, bet kaip bebūtų gaila, taip gražiai kvapas neatsiskleidžia vis gi. Kita vertus, kvapas kaip pats savaime yra šiltas ir jaukus, turi savo grožio.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Šilta prabanga

Panašumas į originalą yra, bet yra ir skirtumas. Tačiau, jei ne lyginti, o įvertinti kvapą, kaip savarankišką, tai kvapas labai turtingas, prabangus. Patiks vertinancioms nekonditerini saldumą su pikantiska užuomina. Istvermė iki dušo!

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Ruduo

Kvapas išties užburiantis, išsilaiko puikiai, net po dušo oda dar kvepia, nepalieka abejingü, malonu sulaukti komplimentu, jog skaniai kvepiu.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Sužavėta

iš pradžių pasipurškus nelikau sužavėta, bet praėjus kelioms minutėms, kvapas pradėjo keitis ir mane sužavėjo. Tiks ir patiks saldžių kvapų mylėtojoms

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Išskirtinumas

Pauosčius kvepalus iš buteliuko kamštelio, kažkas nepatiko nosiai, tačiau tas kvapas traukte traukė. Pasikvepinus ant odos, atromatas atsiskleidė šiltomis ambros spalvomis. Aštrumas keičiasi į šiltą saldumą, kuris tiesiog užburia. Pirmą kartą kvepalai paliko tokį stiprų susižavėjimą. Mano manymu šie kvepalai tinka stipraus ir brandaus charakterio asmenybei, kuri nori išsiskirti iš minios ir būti pastebėta

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Puikus kvapas

Puikus kvapas, gerai laiko, šleifinis, patiko ir rekomenduoju kitiems išbandyti!

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Pateisino lūkesčius

Esu labai patenkita šiais kvepalais, kvapas labai artimas originalui. Kvapas laikosi parą ant odos, ant drabužių dar ilgiau. Super!

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Idomus

Kvapas labai siltas ir idomus, man kazkiek primena popkornu kvapa. Turi surumo. Tikrai tiktu darganotam orui. Man asmeniskai kazkoks poskonis netinka, bet kvapas vis tiek vilioja ikvepti dar ir dar karta.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Nr6 nr9

Viskas super,kvapas ir tikrai ilgai laikosi. Užtenka pora įpurškimu is ryto ir laikosi visa diena.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Rafinuotumas ir prabanga

Turėjau laimę kvėpintis originaliu kvapu,bet pabandžius šios alternatyvos buvau sužavėta.Kvapas užburiantis,ne toks,kaip kiti.Jį reikia prisijaukinti,o jis ir skleidžiasi palengva.Puikus pasirinkimas rudenį ir žiemą,nes jo aromatas sušildo,skleidžia seksualumą bei pasitikėjimo savimi jausmą.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

M6

Tai kvapas Loccitane kvapų gerbėjoms ( turintis panašumo su LES CLASSIQUES DE LOCCITANE AMBRE arba AMBRE & SANTAL)-šiltas,saldus (tačiau pyragėliais ir sausainiais nekvepia),jaučiamas smilkalų potepis.Laikosi tikrai gerai-ant pakvėpinto drabužio kvapas buvo jaučiamas net po dviejų parų.Rekomenduoju.

Kvapas
Ilgaamžiškumas