Good Girl Gone Bad Nišiniai Kvepalai Moterims  B30 B27

Įkvėpti By Kilian Good Girl Gone Bad Nišiniai Kvepalai Moterims | B30 /B27*

28,00 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: GĖLIŲ/VAISIŲ
| KVAPO PASKIRTIS: DIENINIAI/VAKARINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: JAUSMINGAS/VILIOJANTIS
| DOMINUOJANČIOS NATOS: NARCIZAI, INDIJOS TUBEROZA, KVEPENĖ

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Nemokami mėginėliai už atsiliepimus:  Įsigiję ir išbandę ''Nobren'' kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kiekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.
Žinomi prekių ženklai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius, tikslas yra suteikti klientui idėja apie kvapo pobūdį, charakterį, o ne suklaidinti ar supainioti klientą. Pabrėžiame, kad ''Nobren'' kvepalai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai ir ''Nobrenparfum'' nėra jokiais ryšiais susiję nei su vienu prekės ženklu ir jų kvapų nepardavinėja. ''Nobren'' kvepalai kuriami įkvėpti gerai žinomų aromatų, nesistengiant jų nukopijuoti, todėl mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus. Visi naudojami pavadinimai yra gamintojų arba dizainerių autorinės teisės. ''Nobrenparfum'' vadovaujasi Europos politikos nuostatais susijusiais su lyginamąja reklama.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
šimtalapis erškėtis,jazminas, kvepenė, rožė,
VIDURINĖS NATOS
indijos tuberoza, narcizas
PAGRINDINĖS NATOS
gintaras, virdžinijos kedras
KVAPO INTENSYVUMAS
Lengvi kvapai
KVAPO TIPAS
Gėlių/Vaisių
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.73 on the scale 1 - 5 based on 26 customer reviews

NEPATIKO KVAPAS

Esu turėjusi šį kvapą, nuo originalo stipriai skyrėsi, buteliuke kvapas buvo lyg ir panašus, bet pasipurškus visiškai kitas kvapas, nepatiko.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

хорошая девочка стала плохой

Всем рекомендую в первую очередь приобрести образцы ароматов. Запах близок к оригиналу, стойкость сильная, запах приятный, буду заказывать целую бутылку.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

.

Nerealūs kvepaliukai, kvapas nuostabus. Kvapo nežinojau, pirkau tik iš atsiliepimų, pataikiau. Super.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Tai iš tiesų ne ypatingas kvapas, labai jis manęs nesužavėjo, tačiau kasdienai visai tiko. Kvapas ganėtinai ilgai laikėsi, ne įkyrus nosiai.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Jaunatviškas kvapas

Kvapas šviesus, saldus, jaunatviškas. Sudaro lengvumo ir žaismingumo įspūdį, todėl reikia derinti prie aplinkybių. Vertinu teigiamai.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Good Girl

kvapnių gėlių kvapas, šiltas, jaukus, saldus tinkantis vasarai. Kvapas išlieka ilgai tiek at kūno tiek ant drabužių.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

nesupratau

Pabandžiau mėginį, gaivus,lengvas turi saldumo ir šiltumo. Pasakyčiau aštrokų gėlių kvapas.Tinka vasarai, laikosi neblogai, dar vakare jaučių kvapo dvelksmą. Į originalą visai nepanašus. Nelabai mano kvapas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Danguolė

Puikus kvapas. Ilgai išlieka. Saldžiai gaivus. Primena šiltą vasaros vakarą narcizų IR jazminų sode. PO mažo kiekio įsigijau didelį ????

Kvapas
Ilgaamžiškumas

mėginėlis

Pabandžius iš mėginėlio, iš karto norėjosi viso buteliuko. Kvapas šiek tiek panašus į By Kilian Love Don't Be Shy. Abu saldūs, abu puikūs.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Super

Šie kvepalai tikrai panašūs į originalą ir laikosi tikrai ilgai.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

10 is 10

Puikus kvapas. Vasariskas, gaivus, moteriskas. Net keliantis nuotaika. Kilian vel nenuvyle.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Moteriškas kvapas

Panašus į originalą, ilgai laikosi. Bandžiau ir likau maloniai nustebinta. Tikrai keliaus į mano kvepalų kolekciją

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Ryšku

Pirkau mėginėlį, kvapas ryškus, saldus,bet ne per stiprus, tinka dienai, ilagai laikosi :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Idomus kvapas

Nusipirkau kvėpalų mėginius su šitu kvapų. Labai malonus kvapas, laikosi labai ilgai, net po skalbimo. Bet ne mano kvapas, patiko kiti kvapai, bet vertas demėsio????

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Saulėtas aromatas!

Vasaros kvapas, ne kitaip. Pakelia nuotaiką, nuskaidrina dieną. Saldus, bet gaivinantis ir jaučiamas iš atstumo. Dvelkia saulėtu ir viliojančiu lengvabūdiškumu.

Kvapas
Ilgaamžiškumas