Erba Pura Nišiniai Kvepalai Unisex  S1

Įkvėpti Sospiro Erba Pura Nišiniai Kvepalai Unisex | S1

24,00 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: RYTIETIŠKI
| KVAPO PASKIRTIS: DIENINIAI/VAKARINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: RYŽTINGAS, MODERNUS
| DOMINUOJANČIOS NATOS: CITRUSINIAI VAISIAI, BALTASIS MUSKUSAS, AMBRA

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis
Turime

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Nemokami mėginėliai už atsiliepimus:  Įsigiję ir išbandę ''Nobren'' kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kiekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.
Žinomi prekių ženklai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius, tikslas yra suteikti klientui idėja apie kvapo pobūdį, charakterį, o ne suklaidinti ar supainioti klientą. Pabrėžiame, kad ''Nobren'' kvepalai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai ir ''Nobrenparfum'' nėra jokiais ryšiais susiję nei su vienu prekės ženklu ir jų kvapų nepardavinėja. ''Nobren'' kvepalai kuriami įkvėpti gerai žinomų aromatų, nesistengiant jų nukopijuoti, todėl mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus. Visi naudojami pavadinimai yra gamintojų arba dizainerių autorinės teisės. ''Nobrenparfum'' vadovaujasi Europos politikos nuostatais susijusiais su lyginamąja reklama.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
Apelsinai, citrinos, bergemotė
VIDURINĖS NATOS
Citrusinių vaisių natos
PAGRINDINĖS NATOS
Madagaskaro vanilė, gintaras, baltasis muskusas
KVAPO INTENSYVUMAS
Vidutiniai kvapai
KVAPO TIPAS
Rytietiški
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.86 on the scale 1 - 5 based on 99 customer reviews

Kvepalai

Labai puikus kvapas,ilgai issilaiko, rekomenduoju visiem jusu produkcija

Kvapas
Ilgaamžiškumas

S1

Asmeniškai šis kvapas nelabai patiko, turi saldumą ir lengva citrusinį aromatą, bet kaip ir daugelis minėjo taip pat ir man tai yra moteriškas kvapas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

S1

Kvapas tobulai tobulas. Net aplinkiniai klausia kad cia per kvapas toks skanus. Super issilaikymas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Nuostabu

Nuostabus išsilaikymas ir kvapas. Turiu originalo meginuka, tai mazas skirtumas nuo jo. Rekomenduoju????

Kvapas
Ilgaamžiškumas

S1 KVAPAS

Papandymui užsisakiau mėginuką. Išbandžiusi galiu teigti, kad stiprus, saldus kvapas, bei ganėtinai ilgai išsilaikantis.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

S1

Labai geras kvapas tik papurškus ,jaučiami citrusiniai vaisiai.Vėliau vaisių kvapo nelieka ,jaučiamas saldumas.Kvapas laikosi ilgai.Sakyčiau kvepalai labiau tinkantys moterims.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Aušrinė

Labai gaila, tačiau turiu didžiulę pretenziją dėl aptarnavimo. Dėl įvykusio nesusipratimo pati kreipiausi į pardavėją, rašiau laiškus, į kuriuos, dėja, buvo visiškai numota ranka, nei vieno atsakymo negavau. Skambinant, atsiprašė, žadėjo įdėti mėginukų, tačiau, gavus užsakymą jokių “dovanų” nepamačiau. Taip pat, kvepalai, kurie buvo gauti tik po 2 sav. nuo užsakymo (pasiteiravus, pasirodo, buvo pamiršta išsiųsti) atėjo ne tokios talpos, už kurią buvau sumokėjusi. Beabejo, dėl to su manimi niekas nesusisiekė, turėjau vėl kreiptis pati. Buvo pažadėta, jog bus atsiųsti trūkstama kvepalų talpa, bet, daugiau jokios informacijos, eilinį kartą turėjau ieškoti pati. <br /> Taigi, jei norėsite užsisakyti kvepalus iš šio pardavėjo, atsakingai pateikite užsakymą, kadangi, paskui gali tekti ilgai laukti, nes Jūsų užsakymas gali tiesiog būti pamirštas išsiųsti, o Jums niekas taip ir nepraneš. ???? <br /> O kvapas - superinis, tokį ir tikėjausi gauti. Galbūt įsivaizdavau, kad kvapas ilgėliau turėtų išsilaikyti ant kūno bei drabužių, bet visgi tikrai labai geras, manau užsisakysiu dar ne kartą. <br /> Kvapai geri, bet siūlyčiau pasitobulinti aptarnavimą bei požiūrį į klientą. ????

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Citrusai

Pirkau vedama klientų atsiliepimais,bet manęs jis nesužavėjo. Per daug citrusinių vaisių,trūksta kvapo paslapties.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Kokteilis

Nuostabus saldus vaisinis kokteilis. Buvau girdejus kvapa minioje, ir ant kitu zmoniu, todel atpazinau iskart kai gavau megini. Ant mano odos, man atrodo, jie igyja kazkokia ypatinga nata! Bandykite, nepagailesite.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Solidus

Kvapas solidus esu patenkintas šiuo pirkiniu nenuvylė, mąsčiau kad nuvils bet buvo priešingai isigysiu pakartotinai.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

S1

Pirmą kartą išbandžiau Šventojoje 2021 m., labai patiko, labai gerai laikosi, net po kelių skalbimų drabužyje išlieka kvapas, jau nekalbant apie aromatą pasipurškus iš karto. Superiniai. Labai patenkinta, juolab, kad tiek man patiko, tiek vyrui patiko. Tinka visiems.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

gabi

perku jau antra buteliuka siu kvepalu,lvapas geras,tik si syk buvo kazkas su dozatoriumi blogai,ne taip purske,bet sunaudojau

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Labai

Tai yra patys mėgstamiausi mano kvepalai. Juos pirkau pabandymui kaip mėginuką, tačiau dabar jau perku ir didesnį kiekį ir esu jais labai patenkinta.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Nerealus kvapas

Tobulas,ypatyngas,sekxsy tiek vyrams tiek moterims,išlaiko net iki trijų parų

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Kvepalai

Pirkau kvepalus tik iš atsiliepimų ir paskaičius sudedamąsias dalis, kvapas tikrai nenuvylė, pagal mano skonį labiau tinkamas vakarui.Stovint lauke,pučiant vėjeliui, puikiai save gali užuosti ????

Kvapas
Ilgaamžiškumas