Įkvėpti Nasomatto Baraonda Nišiniai Kvepalai Unisex | N9

28,00 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: RYTIETIŠKI/MEDIENOS
| KVAPO PASKIRTIS: VAKARINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: IŠSKIRTINIS, INTRIGUOJANTIS
| DOMINUOJANČIOS NATOS: AMBRETTE, VISKIS, AMBROXANAS, MEDIENA

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Nemokami mėginėliai už atsiliepimus:  Įsigiję ir išbandę ''Nobren'' kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kiekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.
Žinomi prekių ženklai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius, tikslas yra suteikti klientui idėja apie kvapo pobūdį, charakterį, o ne suklaidinti ar supainioti klientą. Pabrėžiame, kad ''Nobren'' kvepalai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai ir ''Nobrenparfum'' nėra jokiais ryšiais susiję nei su vienu prekės ženklu ir jų kvapų nepardavinėja. ''Nobren'' kvepalai kuriami įkvėpti gerai žinomų aromatų, nesistengiant jų nukopijuoti, todėl mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus. Visi naudojami pavadinimai yra gamintojų arba dizainerių autorinės teisės. ''Nobrenparfum'' vadovaujasi Europos politikos nuostatais susijusiais su lyginamąja reklama.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
Muskusas, rožė
VIDURINĖS NATOS
Ambroxan, viskis
PAGRINDINĖS NATOS
Ambrette, medienos natos
KVAPO INTENSYVUMAS
Sunkūs kvapai
KVAPO TIPAS
Odos
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.68 on the scale 1 - 5 based on 17 customer reviews

Geras kvapas vakarui

Prabangus ir intriguojantis kvepalas, kuriame derinasi gėlių švelnumas su smėlio ir medienos šiluma. Universalus aromatas, kuris tikrai patiks tiek vyrams, tiek moterims, ieškantiems rafinuoto, bet kartu įdomaus kvapo.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

N9

Kvapas yra per daug aštrus, labai ryškus gan saldokas. Laikosi visą dieną bet greitai nusibosta. Tinkantis labiau įpatingom progom.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Labai ❤️

Dar vienas kvapas, nuo kurio pradžioje dvelkė kaip tiesiog apsipylus bare būčiay alkoholiu, bet paskui.... vienas nuostabiausių bandytų kvapų!!! ❤️❤️❤️

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Baraonda

Man tas kvapas tai istorija apie Rožę, kuri nuėjo i vakarelį, ir šoko, gėrė, linksminosi visą naktį ???? jaučiasi ir dūmo kvapas kazkoks, ir šalto viskio, apgaubta vyrišku musku ir moterišku saldumu. Rudeniškoje vėsoje man skamba labai patraukliai.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Neįprastas

Neįprastas gant man pasirodė per aštrus kvapas. Bet radau kam jis labai patiko ir su malonumu jį perleidau.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

N9

Jaučiasi ir labai idealiai draugauja visi kvapai: ir odos, ir viskio, ir medienos. Aštrus ir saldus! Vienareikšmiška asociacija su motociklu, greičiu, lekiant su vėju!!!

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Atradau!

Tai būtent tas kvapas, kurio ieškojau! Saldus, šiltas, šleifinis ir ilgai išliekantis! Kelis kartus savęs klausiau, ar tikrai tas! Ir su kiekvienu kartu vis stipriau pasitvirtinau, BE ABEJONĖS! Kaip nematoma kūno šilumos aura apgaubia ir nuramina, susilieja į vieną visumą!

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

N9

Kas megsta salduma ilgai isliekanti aromata tai kaip tik Jums.Man sitas kvapas per daug saldus lyg medaus lyg kazkokiu geliu aromatas sunku pasakyti ir nusakyti kvapa.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

įrašo papildymas

tik patikslinu išsilaikymo trukmę - pasipurškiau ryte ant plaštakos (kad galėčiau vis pauostyt patogiai), tai buvo apie 10 valandą. Vienuoliktą vakaro (praėjus 13 valandų), kvapas dar ant rankos. Jaučiamas pridėjus ranką prie pat nosies, bet JAUČIAMAS ir identifikuojamas. Po visos dienos ir visai nesaugant pakvėpintos vietos. Fenomenalu.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

prabangus vakaro kvapas

Išbandžiau smalsumo vedamas - kaip gi kvepia viskio kvapo kvepalai? Ir įsitikinau - puikiai.<br /> Saldokas, šiltas, atsiveria stiprokai - tartum būtum aplietas viskiu. Bet nugaravus pirmam debesiui, lieka svaiginantis, galvą apsukantis aromatas, kažkur fone turintis medaus natų. Pritariu Artur nuomonei, kad tai neabejotinai nekasdienis, ne ofisinis ir tikrai ne ryto kvapas. Nežinau, kaip kvepia originalas, bet šiuo atveju - koks skirtumas? Šis kokteilis yra puikus.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

N9 ir nr6.

Sveiki,labai patiko,laikosi kvapas tikrai labai ilgai,net nesitikėjau .

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Nasomatto Baraonda

Kvapas gal ne ofisui,ir tikrai ne prie treningų ir džinsų. Jam reikia erdvės .Vakarinis,įpareigoja apsirengti ypatingai . Kvape yra dalykai kurių natos skleidžiasi vėliau,ir glumina uoslę ir smegenis. Bet kad atsisuks visi į šį kvapą - faktas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Nasomatto Baraonda

Vienas iš geriausių kvepalų, kurios tik teko turėti. Kvapas, turtingas, nepakartojamas. Sulaukiantis daug komplimentų. Puikiai jaučiasi visos natos, laikosi labai ilgai. Dėvėti tik tam tikromis progomis

Kvapas
Ilgaamžiškumas

N9

Labai įdomus kvapas. Kvepalai tinkantis stipriai, pašėlusiai moteriai. Kvepalai bent jau man nekiekvienai dienai.<br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br />

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Nepakartojamas,nuostabus....

Nepakartojamas kvapas,vertas dėmesio,rekomenduoju šį kvapą,jeigu norite kažko naujo????

Kvapas
Ilgaamžiškumas