1888 Lira Nišiniai Kvepalai Moterims  X1

Įkvėpti Xerjoff 1888 Lira Nišiniai Kvepalai Moterims | X1

24,00 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: RYTIETIŠKI
| KVAPO PASKIRTIS: VAKARINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: UŽBURIANTIS, SKAUSMINGAS, VILIOJANTIS
| DOMINUOJANČIOS NATOS: RAUDONASIS APELSINAS, KARAMELĖ, CINAMONAS

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis
Turime

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Nemokami mėginėliai už atsiliepimus:  Įsigiję ir išbandę ''Nobren'' kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kiekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.
Žinomi prekių ženklai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius, tikslas yra suteikti klientui idėja apie kvapo pobūdį, charakterį, o ne suklaidinti ar supainioti klientą. Pabrėžiame, kad ''Nobren'' kvepalai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai ir ''Nobrenparfum'' nėra jokiais ryšiais susiję nei su vienu prekės ženklu ir jų kvapų nepardavinėja. ''Nobren'' kvepalai kuriami įkvėpti gerai žinomų aromatų, nesistengiant jų nukopijuoti, todėl mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus. Visi naudojami pavadinimai yra gamintojų arba dizainerių autorinės teisės. ''Nobrenparfum'' vadovaujasi Europos politikos nuostatais susijusiais su lyginamąja reklama.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
bergamotė ,raudonasis apelsinas ,levandos
VIDURINĖS NATOS
jazminai ,cinamonas ,saldymedis
PAGRINDINĖS NATOS
muskusas ,vanilė ,karamelė
KVAPO INTENSYVUMAS
Vidutiniai kvapai
KVAPO TIPAS
Rytietiški
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.68 on the scale 1 - 5 based on 68 customer reviews
Dažnas pirkėjas

Vis dar man jis pats geriausias

Perku jau trečią kartą, net dar didesnę talpą. Superinis kvapas, kažkas minėjo, kad tai solidžiai moteriai. O aš sakyčiau pasitikinčiai gyvenimu ir besidžiaugiančiai svaiginančioms džiaugsmo akimirkomis. Atitinka originalą. Patarčiau pradžioj tokį susirasti, o tada įvertinus teigiamai užsisakyti šį. Ačiū Nobren.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Meilė

Liraaa mano meilė ir įkvepėja. Tai kažkas labai skanaus, saldaus, šilto ir jaukaus. Ta vanilė tobula, ir visada sulaukiu klausimų kad kuo gi aš kvepiu. Jie nerealūs!

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Tobula

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Labai labai geras kvapas rudeniui

Užsisakiau 5 ml 5 vnt pabandymui, nu kiekvienas kvapas tobulas, pataikiau 100%, šis labai fainas šiltas kvapas bet tuo pačiu su tokia gaivia nata, laikosi kosmosas jie visi, kitą dieną net po dušo kvepia!!! Labai gera kokybė ir aptarnavimas superinis. Man paskambino, pasakė, kad nėra tų kur aš noriu ir pasiūlė įdėti kažką panašaus, tai darbuotojai dar geresnius parinko ir pataikė tiesiai į tritaškį.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Moteriškumas

šis kvapas tinka itin solidžiai, garbingo amžiaus moteriai...kvepia bulgarijos rožėmis, jazminais, karamele ir rytietiškais prieskoniais.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

????????????????Tikrai ne

Lyginant su kitais, nusivyliau, kvapas primena tualeto gaiviklio kvapa,nieko bendra su kvepalu kvapu, kvapas visiskai nesilaiko, zodziu, nusivyliau labai, isrankesniems tikrai sio kvapo nesiulau

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Man nelabai

Labai pigių kvepalų kvapas. Ne mano kvepalai.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Tobulas kvapas.

Labai skanus, puikiai išsilaikantis kvapas, moteriai norinčiai, kad į ją atkreiptų dėmesį, bei pačiai jaustis gerai.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Geri atsiliepimai

Ne mano kvapas, per daug jaučiasi dirbtinė karamelė. Nusivyliau.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

X1 Lira

Labai saldus kvapas, pradžioj jaučiasi citrininis pyragas, vėliau nusėda ir išryškėja gurmaniškos savybės. Ant mano odos ypač jaučiasi karamelė ir stipri druskos nata, primenanti tą kvapą, kurį galima pajausti, atidarius play doh dėžutę. Laikosi gerai, apie 9h ant odos, šleifas ganėtinai stiprus pirmomis valandomis.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Super

Fantastiškas kvapas,svelnus kaip angelas. Ilgai isslieka

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Labai patiko

Ačiū, Nobren pardavėjams. Aptarnavimas puikus, ačiū, kad atsižvelgėt į mano prašymus. Iš tiesų galvojau, kad stipriai rizikuoju nežinodama ar perku kokybišką produktą. Tačiau mane maloniai nustebino. <br /> Lyginant su originaliu Lira pirmuose akorduose jaučiasi stipriau citrusinė nata, kiek vėliau, gal po kokio pusvalandžio kvapai tampa labai panašūs, sakyčiau sunkiai atskiriami, jau po trijų valandų atsiskleidžia kitas vanilės aronatas, kuris vos primena Kenzo Amour, bet žymiai subtiliau ir maloniau. Kvapas laikėsi apie 4 valandas ant riešų.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

X1

Vieni mėgstamiausių kvepalų. Saldūs, stiprūs, ilgaamžiški ir prabangūs :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Puikūs!

Labai geras kvapas, man kaip saldžių kvapų megėjai.. Rekomenduoju! Ypač rudens-žiemos sezonu, kvapas wow!

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Labai

Malonus, šiltas, užburiantis, saldus, ilgai išliekantis kvapas. Tik geriausios rekomendacijos

Kvapas
Ilgaamžiškumas