Million Lucky Kvepalai Vyrams  P12

Įkvėpti Million Lucky Kvepalai Vyrams | P12

19,90 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: MEDIENOS
| KVAPO PASKIRTIS: DIENINIAI/VAKARINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: VILIOKLIS, KREMINIS
| DOMINUOJANČIOS NATOS: SLYVOS, KEDRAS, RIEŠUTAI, MEDUS

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Kvepalų buteliukai: visi kvepalų buteliukai yra daugkartinio naudojimo. Pasibaigus kvepalams jį galite lengvai užpildyti iš naujo (norint užpildyti naują kvapą rekomenduojame išplauti ir palikti atidarytą 24val).
Kvepalų papildymas: jeigu turite daugkartinio naudojimo buteliuką, galite užsisakyti kvepalus nemokamoje taroje skirtai tik transportavimui. Gavę turėsite persipilti į turimą buteliuką. Taip sutaupysite pinigų (pvz.: nuo 1 kvapo iki 5eur, nuo 3 kvapų iki 15eurų).
Kvepalų pavadinimai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius. Tai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai. Mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus.

Nemokami mėginėliai: Įsigiję ir išbandę Nobren kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 10 žodžių arba daugiau.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
Slyvos, greipfrutas, bergamotas, ozono natos
VIDURINĖS NATOS
Medus, jazminas, kedras, lazdyno riešutai, kašmyras, apelsinmedžio žiedai
PAGRINDINĖS NATOS
Gintaro mediena, vetiveris, samanos, pačiuliai
KVAPO INTENSYVUMAS
Vidutiniai kvapai
KVAPO TIPAS
Medienos/Aromatiniai
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.81 on the scale 1 - 5 based on 26 customer reviews
Dažnas pirkėjas

Šiek tiek pamiršau

Regis jutau tokį panešiotų piniginių banknotų kvapą, tarsi pauosčius piniginę su popierinėmis kupiųromi. Man tai patiko.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

P12

Megstamiausias mano kvapas

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Edita

Perku antrą kartą šį kvapą. Vyrui labai patiko. Ilgai išliekantis ir labai gaivus.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Puikūs

Kvepalus tikrai galima lyginti su orginaliais. Pats kvapas laikosi gan ilgai. Rekomenduoju išbandyti patiems ir nedvėjoti.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Patiko

Patiko kaip us savo kaina labai. Laikosi mazdaug 6 val, sakiciau neblogai. Pirksiu dar, rekomenduoju.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Puikūs kvepalai.

Saldūs ir švelnūs kvepalai, vienas iš mėgstamiausių pirktų kvepalų šioje parduotuvėje. Rekomenduoju.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

P12

Norėjom kažko saldaus.Nobren pasiūlė išbandyti P12.Ir ištikrųjų pataikė- iš 5 turimų meginėlių namų vyriškiai (vyras ir sūnus)išsirinko būtent šį kvapą,kurį planuojam ir užsisakyti.Kvapas yra saldus,bet neįkirus,neišsišaukiantis.Manau tinka tiek dienai tiek vakarui.Orginalo neturėjom,tai palyginti negalim.O kas dėl kvapo ilgaamžiskumo-būna kvepalų,kurie laikosi ir ilgiau nei šis.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Šaunu!

Kvapas tikrai panašus į originalą, bet turi savo išskirtinumo - labiau atsiskleidžia slyvos aromatas, kas man asmeniškai patinka.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Super!

Labai geras kvapas, nors pries tai nebuvau jo bandes, bet nobrenparfum.lt komanda padejo issirinkt, rekomendavo siuos ir pataike i desimtuka, net nemaniau, kad kvapas bus toks geras, o ilgamziskumas... Net neturiu zodziu parasyt kaip "stipriai" ir ilgai jie laikosi!

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Džiaugiamės

Kvepalus pirkome miesto mugės metu, nesigailime pabandę, geras ir ilgai išsilaikantis kvapas. Bandysime sakytis internetu :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Super!

Pirkau pabandymui, kad palyginti su orginalais. Tai tikrai kvapas identiškas orginaliems ir dar stipresnis. Super! Rekomenduoju!

Kvapas
Ilgaamžiškumas