Million Lucky Kvepalai Vyrams  P12

Įkvėpti Million Lucky Kvepalai Vyrams | P12

19,90 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: MEDIENOS
| KVAPO PASKIRTIS: DIENINIAI/VAKARINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: VILIOKLIS, KREMINIS
| DOMINUOJANČIOS NATOS: SLYVOS, KEDRAS, RIEŠUTAI, MEDUS

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Kvepalų buteliukai: visi kvepalų buteliukai yra daugkartinio naudojimo. Pasibaigus kvepalams jį galite lengvai užpildyti iš naujo (norint užpildyti naują kvapą rekomenduojame išplauti ir palikti atidarytą 24val).
Kvepalų papildymas: jeigu turite daugkartinio naudojimo buteliuką, galite užsisakyti kvepalus nemokamoje taroje skirtai tik transportavimui. Gavę turėsite persipilti į turimą buteliuką. Taip sutaupysite pinigų (pvz.: nuo 1 kvapo iki 5eur, nuo 3 kvapų iki 15eurų).
Kvepalų pavadinimai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius. Tai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai. Mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus.

Nemokami mėginėliai: Įsigiję ir išbandę Nobren kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 10 žodžių arba daugiau.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
Slyvos, greipfrutas, bergamotas, ozono natos
VIDURINĖS NATOS
Medus, jazminas, kedras, lazdyno riešutai, kašmyras, apelsinmedžio žiedai
PAGRINDINĖS NATOS
Gintaro mediena, vetiveris, samanos, pačiuliai
KVAPO INTENSYVUMAS
Vidutiniai kvapai
KVAPO TIPAS
Medienos/Aromatiniai
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.81 on the scale 1 - 5 based on 26 customer reviews
Dažnas pirkėjas

P12

Pasaka! Rekomenduoju visiems!

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Nerealūs

Šitie kvepalai nerealūs, kaip originalus ❣️ super ♥️

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Milijonai

Labai labai kvepe❤

Kvapas
Ilgaamžiškumas

P12

Kvepalus bandžiau iš mėginėlio, tai būtent šis kvapas man buvo pats skaniausias. Geresnis nei p7. P12 jaučiamas kvapo lengvumas palaikomas saldumo balansas, jie ne per saldūs, tik kad neilgai išsilaiko.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Įvertinimas

Kvapas švelnus ir įtraukiantis,kada norisi dar ir dar.Siūlau visiems pabandyti.Tikrai nenuvils

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Puikūs kvepalai

Perku jau 3 kartą, labai malonus ir švelnus kvapas, neblogai laikosi ant drabužių. Taip pat tai puiki dovana.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

P12

Nesitikejau, kad toks puikus kvapas bus ???? svaikdavau nuo originalių, buvo įsimintinas kvapas ???? <br /> Šiuos užsakiau draugui gimtadieniui, tai šiandien gavusi neatlaikiusi ir prapakavau ar tikrai panašūs, likau nustebinta ❤️ papurškiau vaikui kepuryte, tai dar vis kvepia puikiai ???? tikiuosi dovanos kvapas tiks ir galėsiu pirkti dar ????

Kvapas
Ilgaamžiškumas

PR1ML

Vienintelis flankeris iš 1 million, kuris patiko. Gerai subalansuotas, toks lyg ir saldžiai gaivus ir rūgštus. Nesijaučia net tos chemijos budingos Paco Rabanna.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Puikūs kvepalai

Pirma kartą pirkau, paliko labai gerą įspūdį tobulas kvapas ilgai išlieka!!

Kvapas
Ilgaamžiškumas

P12

Pabandymui nusipirkau šiuos kvepalus. Iš pradžių kažkaip atrodė keistoki, bet po kiek dienų paliko gerą įspudį. Nei per saldūs, nei per aitrūs.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

P12 vs Original

Kvapas geras, galėtu tik ilgiau išlikti, nieko blogo nenoriu parašyti, bet jei lyginti su orginaliu skirtumas yra, aišku panašumas taipogi yra, bet skiriasi, orginalus man asmeniškai kvepia maloniau, saldžiau ir aišku išlaikimo laikas skirasi labai ženkliai, nors ir orginalas eau de toilette, bet išlieka ilgiau, įvairių rūšių paco rabanne turėjau ir turiu dar kelis skirtingus kvapus ir jie visi skaniai kvepia,bet šiuos vertą išbandyti, nes gal jums jie patiks labiau nei orginalas, o jei neturėjot gal bus patys mėgstamiausi;)

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Jūratė

Kvapas nuostabus, gaivus. Džiaugiuosi brolio dėka Jus atradusi. Šiuos kvepalus užsakiau tėveliui dovanų. Prekės ir kainos santykis puikus.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

P12

Jau ne pirmą kartą perku iš Nobren, dar nesu nė karto nusivylusi :) Saldūs, švelnūs vyriški kvepalai.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

????

Antra kart perku is sios parduotuves patiko greitas pristatymas o ir kvepalai tiesiog puikus ????????????

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

.

Palyginus orginalius kvepalus ir šituos, tikrai sunku rasti skirtumą. Gal ir išeitų, bet jau tiek išuosčius abudu variantus, nebeįmanoma ir būtu ką jau ir atskirti tikrai. Asmeniškai mano vieni mėgiamiausiu kvepalų. Kvapas išsilaiko ant kūno ilgai, o drabužiuose dar ilgiau.

Kvapas
Ilgaamžiškumas