• Top Perkamiausi
Acqua Di Gio Kvepalai Vyrams  A2

Įkvėpti Armani Acqua Di Gio Kvepalai Vyrams | A2

19,90 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: AROMATINIAI,VANDENS
| KVAPO PASKIRTIS: DIENINIAI/VAKARINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: ATOSTOGŲ JAUSMAS SU KIEKVIENU PAPURŠKIMU
| DOMINUOJANČIOS NATOS: JŪROS GAIVA, LAIMO CITRINA, JAZMINAI

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Nemokami mėginėliai už atsiliepimus:  Įsigiję ir išbandę ''Nobren'' kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kiekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.
Žinomi prekių ženklai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius, tikslas yra suteikti klientui idėja apie kvapo pobūdį, charakterį, o ne suklaidinti ar supainioti klientą. Pabrėžiame, kad ''Nobren'' kvepalai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai ir ''Nobrenparfum'' nėra jokiais ryšiais susiję nei su vienu prekės ženklu ir jų kvapų nepardavinėja. ''Nobren'' kvepalai kuriami įkvėpti gerai žinomų aromatų, nesistengiant jų nukopijuoti, todėl mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus. Visi naudojami pavadinimai yra gamintojų arba dizainerių autorinės teisės. ''Nobrenparfum'' vadovaujasi Europos politikos nuostatais susijusiais su lyginamąja reklama.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
Laimo citrina, mandarinai, bergemotė, citrinos, apelsinų žiedai
VIDURINĖS NATOS
Sapindas, ciklamenas, muskato riešutas, kalendra, frazijos, persikai, hiacintai, jazminai, razeta, rožės
PAGRINDINĖS NATOS
Ąžuolo samanos, baltasis muskusas, gintaras, pačiulis, kėdras,
KVAPO INTENSYVUMAS
Lengvi kvapai
KVAPO TIPAS
Aromatiniai/Vandens
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.69 on the scale 1 - 5 based on 32 customer reviews
Dažnas pirkėjas

Saldus

Kvapas išlieka pakamai gaivus ir saldus kvapas

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Užsisakysime dar karta!!!

Vyrui patinka šis kvapas, užsisakysime dar karta!!!! Kainos ir kokybės santykis - puikus.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Nusivyliau.

Užsisakinėjam šeimai visko, daug kas patiko,kai kas nelabai,bet šiuo kvapu nusivyliau stipriai.Į originalą net nepanašu. Kvapas nesilaiko visiškai. Jau po valandos nesijaučia nieko. Supratau,kad komentarais pasikliauti neverta.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Skiedalas

Kvapas skanus, bet tai tik parfumuotas vanduo... kvepia kol purski... nusivyliau...

Kvapas
Ilgaamžiškumas

A2

Kvapas lengvas, vasariškas, malonus, jaučiamas citrusinis kvapas. Laikosi gan ilgai tiek ant rūbų, tiek ant odos.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

A2

Labai džiaugiuosi pabandžius šiuos kvepalus, vyras kvepia tobulai

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Tikrai verti dėmesio!

Užsisakiau šituos kvepalus, nes kažkada turėjau originalą. Kvapas labai panašus, galbūt šiek tiek gaivesnis/saldesnis, bet tas gyventi netrukdė. Keista, kad taip mažai išbandžiusių :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Armani Acqua di Gio

Šis visiem gerai žinomas kvapas mane nuvylė, nes pasitikėjau atsiliepimais. Palyginus su originaliu kvapu, skirtumas nemažas, žinoma artumo yra, bet pačio kvapo kokybė visai kita. Originalus kvapas išraiškingesnis, prabangesnis ir tiesiog malonesnis man. Šis aromatas tam, kam patinka gavūs, vasariški, lengvi kvapai.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Puikūs kvepalai

Vasariškas, gaivus kvapas. Tikrai patiks mėgstantiems citrusinius kvapus. Ant kūno išlieka visą dieną, ant drabužių - kelias dienas. Rekomenduoju.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Nuostabus kvapas

Užsakiau vyrui nu jau kvapas nuostabus gaivus. Norisi pačiai kvepintis. ???? kvapas kaip orginalo. Tikrai perku nepaskutinį kartą????????????

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Laisvas ir nerealus!!!

Labai saldus nerealaus kvapo, vaikinui patiko ! Rekomenduoju!!

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Super

Vieni iš gaiviškiausių kvepalų, pasipurškus ant drabužių kvapas vis dar užuodžiamas po 3 dienų... Esu išbandes virš 10 skirtingu kvapų iš nobren bet šie patys mėgstamiausi ir ilgaamžiškiausi. Taip, kad kam patinka gaivus kvepalai rekomenduoju rinktis šiuos, nepasigailėsit.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Palyginau

Šis kvapas buvo neatsiejamas mano tėčio atributas. Pasiūliau jam juos įsigyti iš šios svetainės. Tėtis liko labai sužavėtas ir ruošiasi išbandyti kitus kvapus.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Puikūs kvepalai

Labai patiko, rekomenduoju užsisakyti ir išbandyti.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

-

Kvapas geras, panasus i originala, taciau noretusi, kad laikytusi siek tiek ilgiau. Uz tokia kaina tikrai gera kokybe :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas