La Nuit Tresor Kvepalai Moterims  L3

Įkvėpti Lancome La Nuit Tresor Kvepalai Moterims | L3

19,90 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: RYTIETIŠKI/VANILĖS
| KVAPO PASKIRTIS: VAKARINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: AISTRINGA MOTERIS, TURINTI DAUG PASLAPČIŲ
| DOMINUOJANČIOS NATOS: SALDAINIAI SU ĮDARU, LIČIAI, KARAMELĖ, SMILKALAI

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Nemokami mėginėliai už atsiliepimus:  Įsigiję ir išbandę ''Nobren'' kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kiekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.
Žinomi prekių ženklai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius, tikslas yra suteikti klientui idėja apie kvapo pobūdį, charakterį, o ne suklaidinti ar supainioti klientą. Pabrėžiame, kad ''Nobren'' kvepalai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai ir ''Nobrenparfum'' nėra jokiais ryšiais susiję nei su vienu prekės ženklu ir jų kvapų nepardavinėja. ''Nobren'' kvepalai kuriami įkvėpti gerai žinomų aromatų, nesistengiant jų nukopijuoti, todėl mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus. Visi naudojami pavadinimai yra gamintojų arba dizainerių autorinės teisės. ''Nobrenparfum'' vadovaujasi Europos politikos nuostatais susijusiais su lyginamąja reklama.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
Bergemotės, mandarinai, kriaušės
VIDURINĖS NATOS
Vanilinė orchidėja, juodosios rožės, pasifloros, braškės
PAGRINDINĖS NATOS
Papirusai, smilkalai. ličiai, saldainiai su įdarų,pačiuliai, kava, karamelė, saldymedis, kumarinas
KVAPO INTENSYVUMAS
Sunkūs kvapai
KVAPO TIPAS
Rytietiški/Vanilės
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.76 on the scale 1 - 5 based on 17 customer reviews
Dažnas pirkėjas

La nuit tresor

Fantastiški kvepalai,Kvapas tiesiog wow vis sakausi ir vis negana pakeite visus kvepalus

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

liuks

Mano vaikai įvertino, kad kvepiu kaip cukraus vata. Man patinka

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Nesužavėjio

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Labai skanūs kvepaliukai

Puikus kvapas, atitinka aprašymą. Kvapas saldus, bet ne per daug - neskauda galvos, tai išlaikytas saldumo optimalumas???? kvapas netikėtai kokybiškas! Dėl sodrumo ir saldumo sakyčiau labiausiai tinka rudens - žiemos - pavasario sezonams, bet šiaip pagal skonį. Pradžioje užsipurškus atrodo labai koncentruoti, po to nublėsta ir lieka švelnus saldumas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Nostalgija

Tai kvapas - prie kurio grįžtu gal jau kokį penktą kartą. Praeina laikas ieškojimuose ir suprantu, kad pasiilgau šio: šilto, nuraminančio, pakylėjančio kvapo. Tikrai pritariu, kad tik į kolekciją prie black opium, va vie est belle!

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Puikiai :)

BEGALO PATINKANTIS KVAPAS DAR NE VIENA KARTA JUOS SAKYSIUOS :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Super

Labai lengvas svelnus saldus kvapas tikroms damoms.<br /> Laikosi labai gerai kaip ir visi nobre kvapai????????????

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Atsiskleidžia vėliau

Reikia laiko, kad kvapas atsiskleistų. Pirkau tiesiog paskaičius aprašymą, tikėjausi saldesnio kvapo

Kvapas
Ilgaamžiškumas

L3

Saldžių kvepalų mėgėjams. Vos papurškus kvapas primena Armani Si. Pirkau aklai, tikėjausi kitokio kvapo, bet tikrai bus naudojami

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Edita

Saldžių kvepalų mėgėjams puikus pasirinkimas. Kvepalai išsilaiko ant drabužių keleta dienų,net patalinė spėja isigert kvapą.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Ne man

Jaučiasi salsvumas, bet nepriskirčiau prie sunkių kvepalų kategorijos. Pasikvėpinus pirmiausia dvelkia ličiais, po to pereina į karamelės, kavos ir vanilės aromatą.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

KALĖDŲ DOVANA

Buvau nustebinta mylimo žmogaus padovanotais kvepalais L3. Paprastai pati renkuosi kvepalus, nes mėgstu, kad jie susigyventų su manimi. Kasdien jų nenaudosiu, bet einant į spektaklį ar vakarui-jie idealiai tinka.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

L3

Gurmaniškas, saldus ir geros kokybės, kas yra labai svarbu. Kaip sakoma skanus, ypač tinkantis rudenį ir žiemą. Kam patinka saldi pagunda, rekomenduoju.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

L3

Saldus, gurmaniškas, viliojantis, šiltas kvapas. Puikiai laikosi. Į tokį kvapą tikrai norisi įsisupti niūriais ir šaltais rudens ar žiemos vakarais.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

L3

Nuostabus, svelnus ir ilgai isliekantis kvapas, rekomenduoju visiems kas megsta saldu kvapa.

Kvapas
Ilgaamžiškumas