Angel Kvepalai Moterims  T2

Įkvėpti Thierry Mugler Angel Kvepalai Moterims | T2

19,90 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: RYTIETIŠKI/VANILĖS
| KVAPO PASKIRTIS: VAKARINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: ŽADINANTIS GEISMĄ, AISTRINGA MOTERIS
| DOMINUOJANČIOS NATOS: PAČIULIS, JUODAS ŠOKOLADAS, DRUSKINGA KARAMELĖ

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Nemokami mėginėliai už atsiliepimus:  Įsigiję ir išbandę ''Nobren'' kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kiekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.
Žinomi prekių ženklai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius, tikslas yra suteikti klientui idėja apie kvapo pobūdį, charakterį, o ne suklaidinti ar supainioti klientą. Pabrėžiame, kad ''Nobren'' kvepalai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai ir ''Nobrenparfum'' nėra jokiais ryšiais susiję nei su vienu prekės ženklu ir jų kvapų nepardavinėja. ''Nobren'' kvepalai kuriami įkvėpti gerai žinomų aromatų, nesistengiant jų nukopijuoti, todėl mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus. Visi naudojami pavadinimai yra gamintojų arba dizainerių autorinės teisės. ''Nobrenparfum'' vadovaujasi Europos politikos nuostatais susijusiais su lyginamąja reklama.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
Kokosas, melionas, mandarinai, saldainiai, jazminas, cassis
VIDURINĖS NATOS
Medus, abrikosai, gervuogės, slyvos, orchidėja, persikai, pakalnutės, raud. uogos, serbentai, rožės
PAGRINDINĖS NATOS
Tonga pupelės, šokoladas, gintaras, muskusas, pačiulis,, karamelė
KVAPO INTENSYVUMAS
Ypač sunkūs kvapai
KVAPO TIPAS
Rytietiški/Vanilės
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.97 on the scale 1 - 5 based on 15 customer reviews
Dažnas pirkėjas

Prisiminimų kvapas

Kažkada dar 8 klasėje esu turėjusi šį kvapą... kvapai, kaip niekas kitas, geba sužadinti ir nukelti į prisiminimus???? tai mano pirmosios meilės dvelksmas...❤ vis tik kvapas man neatrodo saldus, arba tas saldumas saldžiai prabangus... patiko. Gal jie ir nėra patys mėgstamiausi mano kvepalai, bet būtų nuodėmė jų neturėti kolekcijoje...☺ tiems kartams, kai taip norisi užuost pirmosios meilės dvelksmą...❤

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Angel

Kvapas tikrai labai "arti" originalo. Gal viena neryški pasislėpusi nata ir skiriasi, bet tai netrukdo. Ilgai išliekantys, paliekantys sodrų, bet šilkinį šleifą kvepalai ! Džiaugiuosi šiuo pasirinkimu.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Vasara!!!

Nesutinku, kad kvapas sunkus!!! Tik jis turės palaukti vasaros! Negaliu tokio vaisių saldumo, aromatų gausos ir šildančios energijos paslėpti po žieminiu rūbu!!!

Kvapas
Ilgaamžiškumas

T2

Gimtadienio proga geriausia drauge padovanojo siuos man iki tol nematytus kvepalus. Nuo pirmo papurskimo likau suzaveta subtiliu, prabangiu, saldziu (esu smalize), rafinuotu siu kvepalu aromatu, nors iki siol naudoju kokybiskus kvepalus, sie pakerejo ilgu issilaikymu. Nors kvepalai nesibaige, jau uzsisakau antra buteliuka!<br />

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Angel kvapas

Dukra iš 5 mėginėlių išsirinko būtent šį kvapą ir yra labai patenkinta, teko užsakyt 100 ml :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas

T2

Kaip puiku, kad yra galimybė išbandyti mėginėlius :) Visai įdomus kvapas. Laikosi gerai. Gal nėra visiškai mano, bet kvepia skaniai :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Labai panašūs į originalą

Kvepalai labai panašūs į originalą, neatskirčiau pauosčius. Kvepia dieviškai ir išlieka ilgai, ypač jaučiasi, kai paimi į rankas dieną prieš dėvėtą maikutę.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

T2

Kvapas ilgai išlieka ir labai netoli originalo... pirkau jau antrą buteliuką, o jei sugrįžau i šią parduotuvę reiškia kad vertėjo, greitas pristatymas ačiū.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

I love it

Kvapas seksualus, žaismingas ir ilgai laikosi, jaučiasi ir kava ir saldus gaivumas, manau kas ieško tokio moteriško ir žaismingo kvapo puikiai tiks. Su šiuo kvapu susilaukiau tikrai nemažai komplimentų iš aplinkinių, tiek iš moterų tiek iš vyrų, o kai kas nors pagiria tavo kvepalus manau labai geras ženklas, tad rekomenduoju esu patenkinta ir pirksiu dar ne kartą!

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Patiko

Žinojau koks tai kvapas, bet norėjau išbandyti ant savęs. Iš pradžių pasirodė labai aštrus, bet dienos eigoje vis švelnėjo ir vis maloniau buvo jį užuosti. Laikosi visą dieną, pasipurškus tik kartą ryte. Tikrai norėsiu jį turėti! Ačiū NOBRENPARFUM :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Puiku!

Šis kvapas man labai patiko, pirma dėl to, kad gan tiksliai atitinka originalų kvapą ir ilgai išlieka. Esu patenkinta.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Mano kvapas T2

Kvepaliukai atitinka kvapa,ilgai išlieka,nereikia daug purkšti.Labai patiko,pirksiu vėl ir vėl.Jūs nuostabūs.Ačiū????????????

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Angel, T2

Savo užsakymą gavau labai greitai. Kvapas puikus: saldus tačiau tuo pačiu ir prabangus, užburiantis, gundantis:)

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Puikūs

Ilgai laikosi, skanaus aromato, susilaukiau daug komplimentų ir perku dar :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Liuks.

Kvapas atitinka, laikosi ilgai.Labai patenkinta.O ir gavau labai greitai.Rekomenduoju.Iki malonaus.Dar tikrai sugrysiu.

Kvapas
Ilgaamžiškumas