Įkvėpti Chanel Allure Sensuelle Kvepalai Moterims | C33

19,90 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: RYTIETIŠKI/GĖLIŲ
| KVAPO PASKIRTIS: VAKARINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: RYŽTINGA MOTERIS, NEPAVALDI MOTERIS
| DOMINUOJANČIOS NATOS: RYTIETIŠKI PRIESKONIAI, RAUSVIEJI PIPIRAI, PAČIULIS

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Nemokami mėginėliai už atsiliepimus:  Įsigiję ir išbandę ''Nobren'' kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kiekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.
Žinomi prekių ženklai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius, tikslas yra suteikti klientui idėja apie kvapo pobūdį, charakterį, o ne suklaidinti ar supainioti klientą. Pabrėžiame, kad ''Nobren'' kvepalai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai ir ''Nobrenparfum'' nėra jokiais ryšiais susiję nei su vienu prekės ženklu ir jų kvapų nepardavinėja. ''Nobren'' kvepalai kuriami įkvėpti gerai žinomų aromatų, nesistengiant jų nukopijuoti, todėl mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus. Visi naudojami pavadinimai yra gamintojų arba dizainerių autorinės teisės. ''Nobrenparfum'' vadovaujasi Europos politikos nuostatais susijusiais su lyginamąja reklama.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
Bergemotė, mandarinai, rausvieji pipirai
VIDURINĖS NATOS
Vilkdalgiai, rožės, kvapieji auksabarzdžiai, jazminai
PAGRINDINĖS NATOS
Smilkalai, ambra, vanilė, pačiulis
KVAPO INTENSYVUMAS
Sunkūs kvapai
KVAPO TIPAS
Rytietiški/Gėlių
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.96 on the scale 1 - 5 based on 13 customer reviews

C33

Gaivus lengvas vasariškas ir malonus kvapas. Neįpareigojantis su šiek tiek saldumo ir tinkantis kasdienai

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

C33

Pirmiausiai ką pajaučiau-tai ,,šaltą'' kvapą su kažkur giliai užslėptu gaivumu :arbūzu ar melionu.Vėliau kvapas šiltėja-vis labiau jaučiamos žolelės ,prieskoniai,šiek tiek vanilės.Jeigu kas šį kvapą prašytų apibudinti vienu žodžiu,tai nesuabejojus ištarčiau žodį DZIUNGLĖS.Tai paslaptingas,šiek tiek pavojingas ir leidžiantis pasinerti į nuotykius kvapas-kaip tik vakarui.<br /> Kvapas laikosi gerai.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Chanel

Labai norėjau Chanel analogo, bet, turiu pasakyt, kvapas visiškai ne man. Kvepalai išlieka ilgai, mano galva kvapas brandesnei moteriai.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Chanel

Kiekviena moteris turi pažinti Chanel kvepalus❤. Man labiausiai patinka Chanel Allure. Kvapas puikiai laikosi.<br /> Ačiū už greitą pristatymą net ir per šalčius.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Išskirtiniai

Labai panašus į originalą, tik alternatyvoje stipresnė vanilė - kas padaro kvapą universalesniu ir malonesniu. Kvapas su charakteriu - rytietiškos natos stiprios ir jų nepaslėpsi, tačiau jie taip pat turi savotiško saldumo, kuris subalansuoja viską. Nekasdieniškas ir labai išskirtinis kvapas, be galo panašus į originalą.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Olga

Superiniai, gundantys, seksualūs kvepalai. Iš pradžių atrodo aštroki, bet po poros minučiu kvapas aprimsta ir tiesiog norisi uostyt i uostyt, sulaukia daug komplimentų.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Nerealus kvapas

Labai labai patiko kvapas, manau pastoviai juos uzsisakysiu..

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Geras kvapas

Pirkau Šventojoje C31 kvapą, ant dėžutės šis numeris ir nurodytas, tačiau atplėšus dėžutę ant buteliuko buvo C33, būtent Sensuel, bet kvapas patiko, todėl nusprendžiau pasilikti.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

NUOSTABŪS

Kvepaliukus pirkau dovanų, bet užsinorėjau ir sau tokių pačių. Kvapas užburiantis, pasikvėpinus vis pagaunu save ieškant kvapo. Ir rugštu,ir gaivu,ir subtilu????

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Malonus kvapas

kvapas atitinką aprašymą. Malonus gaivus

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Užburiantis kvapas

Prabangus, komplimentinis kvapas. Džiaugsmingas, malonus, bet tuo pačiu paslaptingas ir užburiantis kvapas dėka saldžios ambros su pačiuliais, aštriu pipiriukų bei žadinančių geismą prieskonių ir smilkalų aromato. Greitas pristatymas. Malonus bendravimas.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

allure sansuelle

kvapas patiko, greitas pristatymas

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Myliu si kvapa

Mano mylimiausias kvapas, puiki kokybe .

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Jums taip pat gali patikti