Įkvėpti Thierry Mugler Allien Kvepalai Moterims | T3

19,90 €
EAU DE PARFUM | PARFUM

| KVAPO TIPAS: RYTIETIŠKI/MEDIENOS
| KVAPO PASKIRTIS: VAKARINIAI
| KVAPO CHARAKTERIS: JAUDINANTIS, INTYMUS
| DOMINUOJANČIOS NATOS: JAZMINAI, BALTAS GINTARAS, KAŠMYRAS

30
Kvepalai
Talpa (ml)
Kiekis

  • 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu 40%-45%| koncentracija leis mėgautis ilgai išliekančiu kvapu
  • Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija  Saugumas| jokių cheminių gudrybių, tik ištirta, saugi produkcija
  • Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams Atitikmuo| kurių kokybė nenusileidžia patiems prabangiausiems aromatams
  • Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą  Atsiliepimai| tik tikri klientų atsiliepimai, SP ataskaitos įrodandčios tikrumą
Nemokami mėginėliai už atsiliepimus:  Įsigiję ir išbandę ''Nobren'' kvepalus palikite atsiliepimą mūsų el.svetainėje. Prie sekančio užsakymo pastabų įrašykite savo paliktą atsiliepimą ir nurodykite norimą kvapą. Mes už kiekvieną paliktą atsiliepimą jums padovanosime 3ml nemokamą mėginėlį. Atsiliepimas turi būti sudarytas iš 15 žodžių arba daugiau.
Žinomi prekių ženklai: tai tik orientacinio pobūdžio informacija, kuri padeda klientui geriau pažinti kvepalus jų neuoščius, tikslas yra suteikti klientui idėja apie kvapo pobūdį, charakterį, o ne suklaidinti ar supainioti klientą. Pabrėžiame, kad ''Nobren'' kvepalai nėra gerai žinomų prekių ženklų gaminiai ir ''Nobrenparfum'' nėra jokiais ryšiais susiję nei su vienu prekės ženklu ir jų kvapų nepardavinėja. ''Nobren'' kvepalai kuriami įkvėpti gerai žinomų aromatų, nesistengiant jų nukopijuoti, todėl mūsų parduotuvė negarantuoja kvapo panašumo, tik klientas ir niekas kitas negali nuspręsti ar mūsų siūlomi kvepalai turi panašumų į gerai žinomų prekių ženklų kvepalus. Visi naudojami pavadinimai yra gamintojų arba dizainerių autorinės teisės. ''Nobrenparfum'' vadovaujasi Europos politikos nuostatais susijusiais su lyginamąja reklama.

Charakteristikos

VIRŠUTINĖS NATOS
Jazminai
VIDURINĖS NATOS
Kašmyras, mediena
PAGRINDINĖS NATOS
Baltas gintaras
KVAPO INTENSYVUMAS
Vidutiniai kvapai
KVAPO TIPAS
Rytietiški/Medienos
GALIOJIMO TERMINAS
12 mėnesių, po gavimo. Kvepalus laikyti tamsioje vietoje.

Specifinė nuoroda

Rated 4.80 on the scale 1 - 5 based on 15 customer reviews
Dažnas pirkėjas

Nelabai patiko

Kvapas man perdaug ykirus ,manau tiktų tikrai vyresniai moteriai labiau nuo 30m ir daugiau .kvapas labai intensivus ,šleifinis vakarinis .laikosi tikrai gerai ant odos 1para kaip maksimum net po dušo .an rūbu net ilgiau . Nenusivyliau bet kvapas tikrai ne man ,atiteko kitai kvepalų mėgėjai ,jai tiko patiko .

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Nerealus

Paslaptingas,gundantis,kerintis,tobulo jazmino su gintaro natomis kvapas. Keliantis priklausomybę,idealus tiek dienai,tiek vakarui. Svarbu nepadauginti:)

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Vilike

Parašiau atsiliepimą, bet suklydau paspausdama įvertinimą, tai pakartosiu, tai nuostabus kvapas, tobulas subrendusioms moterims, ilgai išliekantis.Tai užsisakiau dar vieną buteliuką ir vyrui iš vyriškų kvepalų užsakiau ????.Laukiu siuntos????

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Vilike

Visada pirkdavau originalius šiuos kvepalus ir jų kvapas man labai patinka, o dabar nusipirkau šį analogą, kvapas nesiskiria ir ilgai išlieka.Dievinu šį kvapą, tai prabangos ir subrendusios moters kvapas.Aš pati sau kvepiu????užsisakiau dar tuos pačius kvepalus ir vyrui užsakiau iš top vyriškų kvepalų.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Wow!

Tai yra nuostabus kvapas, jazminas ypatingai lengvai atsiskleidžia ir jokio ikyrumo! Esu labai išranki kvapams deja šitas pranoko lūkesčius!! Rekomenduoju labai

Kvapas
Ilgaamžiškumas

T3

Kaip puiku, kad yra galimybė išbandyti mėginėlius, ačiū :) Įdomus kvapas, bet man kažkoks komponentas netinka. Laikosi gerai :)

Kvapas
Ilgaamžiškumas

T3

Šiltas ir jaukus, nuotaiką keliantis aromatas! Prilipo iškart kai tik pradariau buteliuką. Primena saulėlydį, hamaką, vyno taurė... Man tai tikras vakaro, ir poilsio kvapas kuris ir atpalaiduoja ir nuima įtampą. Todėl šitas aromantas kaip aroma terapija bus esant niūriai nuotaikai. Super.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

labai malonus kvapas

Užsakiau šitą aromatą netyčia (norėjau kito). Iš pradžių nusiminiau, bet tikrai nenusivyliau! Kvapas be galo malonus ir švelnus, net nežinau kokios natos jaučiasi labiausiai, bet norisi uostyti ir uostyti :) labai primena man Sospiro Erba Pura

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

T3

Kvapas stiprus,ilgai išliekantis .Jaučiasi jazminas.Tiktu sunkesniu kvapu mėgėjom.Brandus,užburiantis,paslaptingas.Man patiko.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Moteriškumas

Pabandžiau šį kvapą pirmą kartą, tikras moteriškas kvapas, manau, tinka brandžiai moteriai, kurį žino savo vertę, turi savo vertybių kraitelę. Kvapas ilgai išlieka ir man turi labai daug skonių

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Saldžioji magiška pasaka

Trūksta tinkamų žodžių apibūdinti šiam kvapui, kvepia pasakiškai skaniai, lyg būtume fėjomis magiškame miške :) Šie kvepalai tikrai nėra skirti kiekvienai, sakyčiau priklauso sunkesniųjų kvepalų "kategorijai", labiau tinkantis rudens ir žiemos sezonams, kai norisi juo "apsigaubti", kad būtų šilčiau. Aromatas stiprus, tačiau tuo pačiu ir subtilus, labai moteriškas. Ilgai išlieka, o kvapo išskirtinumu tikrai liks sužavėta kiekviena.

Kvapas
Ilgaamžiškumas

T-3

Labai patiko, nešiosiu jį su malonumu

Kvapas
Ilgaamžiškumas

T3

Dvelkentis gėlėmis, gaivus, ir tuo pačiu rimtas, gan skanei kvepe tačiau sakyčiau labiau tinkantis vyresniai moteriai:)

Kvapas
Ilgaamžiškumas

Olga

Pradzioje kazkuri nata, man panasi i meliona siek tiek permusa kvapa ir atrodo nepanasus i originala, bet po keliu minuciu kvapas issisklaido ir tampa labai artimas originalui. Kvapas labai gundantis, seksualus, vyrui labai patiko.

Kvapas
Ilgaamžiškumas
Dažnas pirkėjas

Tobula

Rekomenduoju, kvapas tobulas kaip iš orginalaus buteliuko. Kerintis. Ilgai išliekantis.

Kvapas
Ilgaamžiškumas